Eladó ház Zala megye (1770 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 770 db
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (73273547)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű sorház Keszthelyen - Balatoni panorámával, modern kialakítással! Ár: • jelenlegi állapotban: 114 900 000 Ft ...
114 900 000 HUF
696 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (75737843)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 5
Kiemelkedő minőségű, energiatakarékos családi ház Hévízen! Hévíz csendes, zöldövezeti részén eladó egy 232 m²-es, nappali+ 4 ...
196 990 000 HUF
849 094 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (67875795)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás áráért családi ház hangulat! - Teskánd, nettó 65 m² Zalaegerszegtől mindössze pár percre, Teskándon eladó egy teljes kör...
35 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (44796284)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű fémház - modern, energiatakarékos és gyorsan megvalósítható otthonok! Építtessen émi engedéllyel rendelkező,...
87 879 000 HUF
549 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (39638343)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
56 562 000 HUF
549 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (73558438)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
33 324 500 HUF
555 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (15335428)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 5
Balatongyörök szívében eladó villa – Panorámás otthon, befektetés és nyaralás egyben, pár lépésre a Balatontól!  Képzelje el, ...
154 000 000 HUF
905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (93279477)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Keszthelyen csendes zsákutcában mégis közel a belvároshoz hangulatos, masszív családiház 850 nm-es telken eladó. Az ingatlan fe...
77 900 000 HUF
91 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (97269448)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1
Keszthely mellett Gyenesdiáson a Balatonparttól 1 km-re eladó egy rusztikus, összkomfortos 40 nm-es házikó. a 850 nm-es parkosí...
53 000 000 HUF
1 325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (47238939)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó apartmanház hévízen – kiváló befektetési lehetőség, azonnal HASZNOSÍTHATÓ! Hévíz, Magyarország egyik legnépszerűbb turi...
150 800 000 HUF
754 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (38744873)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keszthely belvárosában  frekventált helyen eladó egy 44 nm -es 1, 5 szobás fiatalosan felújított  családiház. Az ingatlan kul...
48 900 000 HUF
1 111 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (91233594)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miért pont ezt a házat vegyék meg? -Mert itt található az északi part legszebb strandja, mert egy élhető, virágos zöld ápolt k...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (64399683)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Medencés családi ház Vonyarcvashegyen a 71-es út alatt eladó! Bájos, rendezett  ház (építés éve : 2000), sok-sok zöld növénnye...
144 900 000 HUF
1 449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (29744446)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Hévíz és Keszthely között Keszthely kertvárosban, csendes, barátságos környezetben kétszintes, 2022-ben felújított 70 nm ( 2x 3...
47 900 000 HUF
684 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényei családi ház hirdetés (76835343)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1701 m2
Szobaszám: 3
Miért ajánlom ezt a vendégházzal bővített  felújított  vidéki házat Sényén? Mert a két épület egyszerre kínálja a pihenés, kik...
71 900 000 HUF
719 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (98371315)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1868 m2
Szobaszám: n/a
Zalaszengróton csendes zsákutcában felújítandó családi ház eladó dupla méretű sík telekkel. Alapterület: 80 nm ház, telek 1868...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (57487917)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Teljes balatoni panorámás élhető ház eladó Becehegyen – 3 helyrajzi szám, pince és 2345 m² telek Eladó egy...
94 000 000 HUF
854 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi sorház hirdetés (43327469)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Zalaegerszeg andráshida lehetőségekkel teli sorházi lakás ELADÓ! Zalaegerszeg kedvelt andráshidai városrészében kínálom megvéte...
49 990 000 HUF
390 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (92733946)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180248 hivatkozási számú keszthelyi sorház. Keszthelyen, kiváló ...
95 900 000 HUF
841 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskutasi családi ház hirdetés (41596957)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2244 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180243 hivatkozási számú kiskutasi családi ház. Álmai otthona ka...
20 900 000 HUF
215 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Zala megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Zala megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.