Eladó ház Zala megye (1770 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 770 db
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (82512947)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 2
Kis ház, nagy nyugalom – hangulatos otthon a Zalai dombok között, Zalaegerszegen. Ha egy könnyen fenntartható, barátságos mér...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (97443626)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 4
Vonyarcvashegy csendes kis utcájában remek szerkezeti állapotú családi ház eladó! -497 m2 körbekerített telek -2 szintes épül...
85 900 000 HUF
572 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalabéri családi ház hirdetés (18343224)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 4
A Balatontól alig 35 km-re, Zalabér településen kínálom megvételre ezt a felújított, 127 nm-es családi házat. Az ingatlanban ...
38 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gelsei családi ház hirdetés (97445349)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1960 m2
Szobaszám: 3
A lido home nagykanizsai irodája eladásra kínál egy felújított családi házat Gelsén ( nagykanizsától 12 km-re, Zalakarostól 24 ...
55 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi családi ház hirdetés (67415444)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos családi ház ZALACSÁNYBA! NE hagyja ki a LEHETŐSÉGET! Az ingatlan főbb jellemzői: - a lakóház hasznos alapt...
87 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacorlaki családi ház hirdetés (72697977)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2618 m2
Szobaszám: 3
Zalai nyugalom Nagykanizsa közelében – tágas telkes családi ház KACORLAKON Nagykanizsától mindössze kb. 10 Km-re, a nyugodt, b...
29 990 000 HUF
352 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaújlaki családi ház hirdetés (67423754)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan felújítása az elmúlt években megkezdődött, így a legfontosabb helyiségek már modern formát kaptak. Az ingatlan jel...
23 800 000 HUF
220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalavári családi ház hirdetés (19735497)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 2363 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180207 hivatkozási számú zalavári családi ház. Eladó felújítandó...
13 000 000 HUF
183 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Babosdöbrétei családi ház hirdetés (45935417)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Babosdöbréte csendes, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy 79 m²-es, felújított, 3 szobás tégla családi házat,...
54 800 000 HUF
693 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (38998824)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma