Eladó ház Zala megye (1770 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 770 db
Eladó Pölöskei családi ház hirdetés (18442462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2531 m2
Szobaszám: 2
Zalaegerszegtől 20 km-re Pölöske településen kínálom eladásra ezt a beköltözhető állapotú családi házat. Az ingatlan alapterüle...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Újudvari családi ház hirdetés (35174545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Újudvar község Zala vármegyében, a Nagykanizsai járásban, a Zalai-dombság festői környezetében, a Zalaapáti-hát területén talál...
41 700 000 HUF
304 379 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (64351257)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy zalaegerszegi családi HÁZAT. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált zalaeger...
89 900 000 HUF
428 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (49333537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Zala vármegyében, Zalaegerszegen kínálok megvételre egy 1998-ban épült téglaházat, amely egy 771nm-es telken fekszik. Az összkö...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (99447934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 5
A Balaton északi partján, Zala vármegyében Balatongyörök központjában a parttól 2 percnyi sétára eladó egy Balatonra részpanorá...
154 000 000 HUF
603 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (15774184)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 2
Zalaszentgróton Családi Ház Eladó! Zalaszentgróton a belvároshoz közel található ez 81nm ingatlan. Tartalmaz 2 szobát, nappa...
35 900 000 HUF
443 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (32442557)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1429 m2
Szobaszám: 7
A Balaton Északi partján Vonyarcvashegyen családi ház eladó! Eladásra kínálok egy 209 nm-es kivételes lehetőségű ingatlant am...
134 900 000 HUF
645 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Nemespátrói családi ház hirdetés (23174613)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nemespátró Zala vármegye nyugodt, rendezett kis települése, a Zalai-dombság festői környezetében, a Nagykanizsai járásban. a fa...
14 350 000 HUF
211 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (59247333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy újszerű állapotú családi házat, mely valóságban ikerház de Társasházi alapító okirattal van ellátva így ö...
115 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (23747482)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 6
Keszthelyhez közeli részen keresed álmaid házát? Szereted az igényes, rejtett hibáktól mentes, központi fekvésű családi házat? ...
159 900 000 HUF
888 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (77694776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 2
35 900 000 HUF
443 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesapáti családi ház hirdetés (22459737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 4
Zala megyében, Zalaegerszegtől 10 km-re, Nemesapáti településen kínálok eladásra egy 156 m²-es, 2 szintes, 4 szobás családi ház...
36 900 000 HUF
236 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (52776474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Ne keressen tovább, itt van Zalakaros gyöngyszeme! Egy ritka lehetőség Zalakaros szívében, egy csendes, forgalommentes utcába...
115 000 000 HUF
532 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (63857262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Fityeházán eladó családi ház! - Azonnal költözhető - Karbantartott ház - 4 szoba - Mérete: 104 nm - Tégla épület - Melléképül...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (47242958)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2620 m2
Szobaszám: 2
A burkolás és festés még rád vár, ahogyan a konyha és a fürdőszoba kialakítása is így minden részlet pontosan olyan lehet, amil...
24 600 000 HUF
248 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (96733423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 3
Letenyén 3 szobás családi ház várja új lakóit! Letenye csendes utcájában található ez a 105 nm- es ház, melyben helyet foglal...
35 900 000 HUF
341 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (58885242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 6
Nagyszerű lehetőség Eszteregnyén! A 243 nm-es, 2 szintes ház bővelkedik a lehetőségekben, mind azok számára, akik egy nagy, k...
62 900 000 HUF
258 847 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (74577324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2235 m2
Szobaszám: 4
Szuper lehetőség Tornyiszentmiklóson! Eladó családi ház a Szlovén határtól 3 km-re, csendes nyugodt környezetben. Falusi CSOK...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (21332994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Szereted a város közelségét? Legyen nyertes! Döntsön most és spóroljon milliókat! FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támoga...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (97564733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Nagykanizsa családi ház, azonnal költözhető! Kiskanizsa kedvelt részén, mellék utcában eladó egy karbantartott, szép, megkímé...
34 900 000 HUF
505 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Zala megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Zala megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.