Eladó ingatlan Békés megye 25 millióig (1054 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 054 db
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37213334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Felújított, különnyíló szobás otthon nagy telekkel – Sarkadon, jó helyen! Ez a ház már túl van a nehezén: a külső rendben, a ...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (89939392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
A régi vagy a modern stílust kedveli jobban? Itt bármelyiket megvalósíthatja! Sarkad központjához közel keresi új gazdáját 90...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Magyarbánhegyesi családi ház hirdetés (76871488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1793 m2
Szobaszám: 4
Ön is szereti a természetet? Magyarbánhegyesen 122nm-es családi ház eladó Mivel a házban 4 szoba és két fürdőszoba is találh...
23 000 000 HUF
188 524 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (78764783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Sarkad belvárosában egy kihagyhatatlan lehetőség vár Önre! Eladó egy 88 m²-es, 2+1 fél szobás, világos, utcafronti házrész, a...
10 700 000 HUF
121 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (57233956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1578 m2
Szobaszám: 2
Nem szeretnél sokat várni a költözéssel? Ez a ház akár azonnal birtokba vehető! Elek központjának közelében 90nm-es családi h...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi étterem, vendéglő hirdetés (67871473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Eladó sokoldalú üzleti ingatlan befektetőknek! Ez a 100 nm-es ingatlan korábban családi házként funkcionált, azonban megkezdő...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (57473587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Sarkadon, csendes környéken, pár perc sétára a központtól eladó egy 70 nm-es, felújítandó téglaház. a tágas, 1402 nm-es telken ...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37244474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 2
Olcsó kis házat keres, ahová azonnal költözhet? Most itt van egy a Teleken! Sarkad Teleki részén 2 szobás kis ház keresi új t...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (55726977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! ? ? ? ? Eladó a tökéletes kezdő családi fészek Eleken! ? ? ? ? Ez az ideális méretű (85 nm) tégla építésű...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38876448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Sarkad egyik legjobb részén eladó egy félkész családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában! a 128 nm-es hasznos alapter...
6 000 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (45544958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 3
Új házat keres Sarkadon? 2000-Ben épült családi ház várja ój tulajdonosát! Az ingatlanban 3 különnyíló szoba található, így t...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (74493474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház és virágüzlet Kétegyháza szívében – Bejáratott vállalkozással! Eladó egy egyedülálló lehetőség Kétegyháza k...
12 900 000 HUF
129 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (53329835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakást keresel? Mit szólna hozzá, ha azt mondanám, hogy egy építési telket is kap ajándékba? Sarkad Ipari parki ré...
19 900 000 HUF
306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (16349534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Otthonos terek, rendezett udvar, jó helyen – eladó 4 szobás családi ház Sarkad egyik legkedveltebb utcájában! 660 Nm-es telek...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (73223527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2