Eladó ingatlan Víziváros (21 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest II. kerület - Víziváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 21 db
Eladó Budapest II. kerületi egyéb iroda hirdetés (88979234)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló adottságú, reprezentatív iroda eladó Budapest II. kerületében, közvetlenül a Bem József térnél, a Külügyminisztérium és ...
194 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57225335)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó felújított, tágas lakás a II. kerület egyik legkedveltebb részén a Bem József térnél. Budapest II. kerületének egyik le...
194 900 000 HUF
1 534 645 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84423477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 67 nm-es lakás a II. kerületi Varsányi udvarban. Kiemelkedő lokációban, a Széna tér közelében, csendes utcáb...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48747444)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, bútorozott lakás Budapest II. kerületében, VIZIVÁROSBAN. Budapest II. kerületében, Viziváros városrészben, ...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44428776)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Vízivárosban Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Vízivárosban kínáljuk eladásra ezt a 31 m2-es, 1 s...
45 500 000 HUF
1 467 741 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44563998)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a II. kerület, Víziváros kedvelt utcájábanTeljeskörűen felújított, 121 m²-es, első emeleti nagypolgári ...
155 000 000 HUF
1 280 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43492423)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. Vizivárosban, sétatávolságra a Duna-parttól, a Batthyányi-tér és a Mammut Bevásárlóközpont közelében az 1930-as években épü...
169 900 000 HUF
1 699 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85472359)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, csendes otthon eladó a budai oldal szívében a II. kerületben, horvát utcában! Ha egy valódi budai életérzést keresel...
119 000 000 HUF
1 830 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37276243)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
155 000 000 HUF
1 280 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51847249)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. Fő utcánál dunai örökpanorámás, erkélyes, 3 szobás, luxus saroklakás eladó! A prémium színvonalon, teljeskörűen felújított...
245 000 000 HUF
2 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (96253994)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Kiváló elhelyezkedés, kulturált környezet, nagyvárosi életérzés! *** A Millenniumi Park, a Mammut Bevásárlóközpont és a Sz...
92 800 000 HUF
1 325 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25934753)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetőknek! Eladó II. Ker. Medve utcában. 36 Nm 1. 5 Szobás lakás. A lakás októberig ki van adva-így bérlővel együtt érték...
69 900 000 HUF
1 941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45494658)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas nappali, két hálószoba, reggeliző terasz kilátással Budapest egyik legvonzóbb és legkeresettebb övezetében, ahol a modern...
160 990 000 HUF
1 712 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54459435)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a II. kerület, Víziváros kedvelt utcájában Teljeskörűen felújított, 121 m²-es, első emeleti nagypolgári...
155 000 000 HUF
1 280 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12564899)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, dupla erkélyes luxuslakás a Dunától pár percre – II. kerület Eladó a II. kerület egyik legkeresettebb részén, Víziv...
159 900 000 HUF
2 103 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93339258)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Margit körúton, egyirányú forgalmú részén, 1910 ben épült szecessziós bérház 3. emeletén, erkélyes, 3 külön nyíló szobás, nagy ...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (82363988)