Eladó ingatlan Budapest III. kerületben 80 millióig (772 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest III. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 772 db
Budapest III. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest III. kerületben
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (19344776)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Három lakásos ház üres tetőtere tulajdonostól eladó. Alap terület 116 m2, hasznos tér 79 m2. Társas házzá alakulás folyamatban....
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
29 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi raktár hirdetés (53649457)
30 perce a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 28, 5 négyzetméteres raktár a Kísérleti lakótelepen. Öt szinte azonos kialakítású helyiségből az egyik. Jelenleg az albet...
41 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37897463)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Óbudán egy zárt lakópark szigetelt társasházában lévő 52 nm-es 2 szobás téglalakást. A lakásról: A szobákb...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59821976)
52 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31744848)
53 perce a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó panel lakás! Főbb jellemzők: - 8. emeleti elhelyezkedés - 56 m2 - 1+2 félszoba - étkező...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (87346626)
58 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében, Békásmegyer kedvelt, parkos részén kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás + étkezős, erkélyes la...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79374645)
58 perce a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Békásmegyeren, a Hímző utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 3 szobás...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79767462)
58 perce a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Kiskorona utcában kínálunk megvételre egy 48 m²-es, 2 külön nyíló szobás, lodzsás l...
68 900 000 HUF
1 435 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54595576)
58 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének egyik közkedvelt részén, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, panorámás lakás...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49885839)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, világos, 2 szobás lakás panelprogramos társasházban, a 10. emeleten. ✔ Loggia ✔ nagyon kedvező rezsi ✔ pa...
57 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (83137639)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 5. emeleti, két szobás, erkélyes...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75955542)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Óbudán egy 34 nm-es, teljes körűen felújított lakás egy 10 emeletes, rendezett társasház 3. emeletén. A szinten mindöss...
59 900 000 HUF
1 761 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23666993)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33647433)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93344455)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73455636)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44487332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
← Előző oldal1 / 39 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest III. kerületben 80 millióig? Budapest III. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A III. kerület sokszínűsége miatt minden ingatlantípus megtalálja itt a maga célközönségét. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest III. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest III. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest III. kerületi telkeket.