Eladó ingatlan Palotanegyed (149 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest VIII. kerület - Palotanegyed

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 149 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94934529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Palotanegyed szívében, műemléki környezetben - ritka lehetőség a Dégenfeld-Schomburg-palotában! Budapest egyik ...
118 900 000 HUF
1 467 901 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38333394)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38333433)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 113 m2-es, 3 szobás, 4. emeleti, lakás liftes épületben. A lakás a VIII. Ker. Palotanegyed, a Bródy Sándor utcában e...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (86786752)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
VIII. kerület, Palotanegyedben, felújítandó 2+1 szobás, 82m2 LAKÁS! Paraméterek: - FELÚJÍTANDÓ - 2+1 szobás - 82 m2 - DK-i tá...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44576244)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pénztermelő ingatlan a bródyban, a palotanegyed soha nem megy ki a divatból (for english please scroll DOWN) Befektetők, figye...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33561698)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben eladó egy különleges, szépen felújított homlokzatú liftes tégla ház első emeletén lévő 111 nm-es tehermentes la...
134 000 000 HUF
1 207 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99744272)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben teljesen felújított, nappali + 2 hálós lakás, szép lépcsőházzal rendelkező 160 éves házban Kedves Érdeklődő! ...
98 490 000 HUF
1 492 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62775575)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Palotanegyedben (Budapest VIII. kerület) kínálok eladásra egy 66 m2-es (brutto 72 m2), 4. emeleti, 3 és félszobás, belső hároms...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99345515)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Belső Kétszintes Csodalakás Eladó a Palotanegyedben! Megvételre kínálok a méltán népszerű Palotanegyedben egy 56 nm-es belső ...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53644491)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, hűtő-fűtő klímával felszerelt, belső k...
45 900 000 HUF
1 480 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79396773)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, nettó 20 m²-es, +12, 5 m² állógalériáv...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45465435)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben! Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes ...
180 000 000 HUF
1 487 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17746278)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyedben egyedi kialakítású, pihenőkkel cifrázott, hangulatos LAKÁS! Palotanegyed közepén, Mikszáth Kálmán tér, Magyar N...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99387337)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas polgári lakás a belváros szívében, ahol a tér, a fény és a karakter találkozik Budapest VIII. kerületének egyik legjobb a...
99 990 000 HUF
1 063 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66537622)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Budapest VIII. kerület frekventált részén a Palotanegyedben egy 56 nm lakást. Alapterülete 28 nm, de 5 méter...
74 900 000 HUF
2 675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41944286)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34345723)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelje el, hogy egy Budapest szívében található, felújítandó lakás várja, hogy újra életre keljen! a Palotanegyedben, az egyi...
90 000 000 HUF
1 578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71727363)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Múzeum Körúton (Palotanegyedben) Eladó Egy Remek Hangulatú, Teljes Körűen Felújított, Galériázott, 42nm-Es+Galéria, Remek Ízl...
99 950 000 HUF
2 379 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64357772)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy gyönyörű 5 szobás ingatlan a Rákóczi úton. Ez az igényesen felújított, dupla erkélyes lakás a liftes épület 5. emele...
189 000 000 HUF
1 549 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VIII. kerületben?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Palotanegyedben? Palotanegyed településen különféle ingatlanokat találhatsz – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A VIII. kerület sokat fejlődött az elmúlt években, a belső részek különösen népszerűek lettek. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest VIII. kerület Palotanegyedi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest VIII. kerület Palotanegyedben, ezen az oldalon az eladó Budapest VIII. kerület Palotanegyedi telkeket és itt az eladó nyaralókat Budapest VIII. kerület Palotanegyedben.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület