Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2120 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 120 db
Eladó Budapest XIV. kerületi irodaház hirdetés (15158944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 1452 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: 14. kerületben eladó egy két szintes, 1 024 nm-es, Mo...
1 397 549 957 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (92527879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 2500 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
14. kerületben eladó egy  54 szobás (49 kétágyasszoba, 5 apartman) Hotel. 2003-Ban épült klimatizált szálloda  80 fős étterem...
3 000 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57943738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 78 m2-es világos, 3 szobás otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősor...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48447197)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer által újraálmodott, azonnal költözhető, gyönyörű és modern 3 szobás, kertkapcsolatos otthon Zugló szívében! Teljes k...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyedi garázs hirdetés (84275485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a XIV. kerületben, kertvárosi környezetben teremgarázs egy újépítésű társasházban. Az épület és a környezete is igényes, ...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36132481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Nagypolgári Lakás Zugló Szívében Tágas Életterek, Kiváló Lokáció! Csendes otthon a 14. kerületben! Kivételes lehetőséget ...
121 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (23417253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Élhető, gyönyörű otthonok, csodás környezetben! Zugló dinamikusan fejlődő részén, új építésű, elegáns, parkosított lakóparkok ö...
96 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13715447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Thököly úton eladó 2 külön bejáratos működő airbnb összesen 98 nm LAKÁS BEFEKTETŐK FIGYELEM! ! ! 2. emeleti lakások műemlékvé...
149 000 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (25363639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Puskás aréna közelében, lakás eladó! Kiváló lokáció és infrastuktúra! BEFEKTETÉS esetén rövid időn belül kiadható! XIV. ke...
76 900 000 HUF
1 025 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (15934294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (38472613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 8
Eladó Zugló egyik legszebb, legkeresettebb részén, a Stefánia út egyik csendes mellékutcájában 1930-as években épült, klassziku...
499 000 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (73243343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 690 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 14
499 000 000 HUF
723 188 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93996213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Befektetőknek erkélyes, 4 szobás, 104 nm-es, 2 bejáratos lakás a Hungária körúton, legjobb közlekedési csomópontban! ***** ...
119 600 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55877249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73777573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52739777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer által újraálmodott, azonnal költözhető, gyönyörű és modern 3 szobás, kertkapcsolatos otthon Zugló szívébenTeljes körű ...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43299395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont kínálatában! Zugló frekventált részén, jó kö...
106 700 000 HUF
1 502 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28214637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fantasztikus áron új építésű lakások már leköthetőek zugló kertvárosában! ! ! Költözzön zöldbe! Új építésű otthonok valóban elé...
134 640 000 HUF
1 704 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75673339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
92 820 000 HUF
1 687 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68737276)
6 hónapnál régebbi hirdetés