Eladó ingatlanok (4065 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 065 db
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (47836435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Mosonmagyaróvár központi részén, a Báger-tó szomszédságában, 1165 m2 -es, füvesített, parkosított telken elhelyezkedő, 1993 -ba...
129 900 000 HUF
288 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33487569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aszfaltozott utcában található az ingatlan - Téglából épült (40 cm vastag ) - Fűtése: Gáz(cirkó), radiátorokon keresztül - Műan...
94 990 000 HUF
1 583 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54782923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza közkedvelt családi házas övezetében, Borbányán eladásra kínálok egy igazán tágas, tégla-szilikát falazatú, 120 m²-e...
95 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37349674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 4 szoba+ nappalis, külön konyhás kiváló állapotú családi házat! Főbb jellem...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42766262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Belvárosban, az Univerzum üzletház közelében tégla építésű, zárt udvaros társasházbannappali + 3 szobás, 89 nm-es...
72 000 000 HUF
808 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33336447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, az állomás közelében, de csendes környezetben, szigetelt tégla és vegyes falazatú, 190 nm-es, 3 szoba + nappalis,...
64 900 000 HUF
341 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üdülő hirdetés (71753427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Császárszálláson, tóparton lévő ingatlan, kitűnő állapotú, tégla építésű, szintes, 2 szoba + nappalis, berendezett,...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföld kertvárosi részén, szigetelt tégla építésű, Bramac tetőfedésű, 168 nm-es, egyedi gázcirkó fűtés rendsze...
140 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45526334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Kórház közelében felújított, Nappali+3 szobás, 97+64 nm-es, 2 lakrészes, családi ikerház eladó. Szigetelt, vegyes...
92 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43237488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Belváros közelében 67 nm-es, 2+1 szoba + étkezős, jó elosztású, élhető terekkel rendelkező felújított lakás, négy ...
54 500 000 HUF
813 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77597578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Sólyom utcában eladó egy kellemes hangulatú, 58 m²-es lakás, amely egy zárt udvaros, szigetelt társasház első e...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14963754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Sólyom utcán szigetelt zárt udvaros társasház 1. emeletén eladásra kínálunk egy 58 nm-es, 2 szobás kilépővel rendel...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (89823954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, fiatal téglaépítésű lakás Nyíregyházán, az Örökösföld családi házas övezetében! ...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73954415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, a csendes és rendezett Csipke utcában, eladásra kínálunk egy 115/86 m²-es, 1. emeleti, 4 szoba nappalis belső szi...
93 000 000 HUF
1 081 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (66434791)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcán a Sóstói erdő közelében luxus családi ház eladó. a 295 nm-es ingatlan 2000-ben épült, 2158...
159 000 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34757572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosához közel, 140 nm-es, szépen teljes körűen felújított 4 szoba + nappalis, külön fürdő és wc, mosókonyha, j...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kámi családi ház hirdetés (72248647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Jeli arborétum szomszédságában eladó, teljeskörűen felújított családi ház, nagy telekkel. a 2000 m2-es terület parkosított, dís...
53 275 500 HUF
484 322 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrladaméri családi ház hirdetés (38683238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 3
Teljes körűen felújított otthon Győrladaméron – modern elegancia a Szigetköz nyugalmában Fedezze fel azt az otthont, ahol a mod...
74 900 000 HUF
814 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47764153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Nagyerdő szívében – garázzsal! Debrecen legkedveltebb részén, a Nagyerdő szívében eladó egy 1. emeleti, 65 nm-es...
83 000 000 HUF
1 276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi egyéb lakás hirdetés (54547334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepregen 40 m2 -es 2 szobás felújított gázkonvektoros lakás alkalmi áron eladó. a lakásra 3%-os támogatott hitel és a Falusi C...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal