Eladó lakás Békés megye 40 millióig (290 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Békés megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 290 db
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (76425999)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás eladó Gyulán – Budrió lakótelepen! Gyula egyik kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 m²-es, tégla építés...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (23446317)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (37262478)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 56m2-es 1. emeleti lakás, 4m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedéssel ...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (76955197)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (84377723)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (47333839)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92365957)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (76773195)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (93325525)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (25477958)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (36476754)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (84379126)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (53441449)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőhegyes város központjában egy 3 szobás, első emeleti panellakást. Az ingatlan most esett át egy teljeskör...
18 500 000 HUF
330 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (33934952)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula – Belső-Törökzug városrészében eladó egy 52 m² alapterületű, 4. emeleti, erkélyes, két szobás tégla lakás. Az ingatlan ...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (47456732)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (73299293)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (86766148)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (73744457)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏢 Eladó lakás Gyulán, a Belső-Törökzugban! Gyulán, a csendes Belső-Törökzug városrészben eladó egy 2. emeleti, 54 m²-es, 2 s...
30 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (94393353)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (46534373)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba belvárosában, nagypolgári jellegű ház első emeletén, egyedi, érdekes, kellemes stílusú, igény szerint felújítandó la...
35 900 000 HUF
579 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Békés megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal