Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (219 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 219 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34323234)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 950 000 HUF
712 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78377278)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon a Győri kapu kedvelt részén egy 37 nm-es, 1, 5 szobás, egyedi mérős kiváló elosztású kőerkélyes lakás. Az ingat...
24 900 000 HUF
672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73335157)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (76678357)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (14244274)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi egyéb lakás hirdetés (73276959)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Edelény belvárosában kínálok megvételre egy 63 m²-es, 1+1 fél szobás, erkélyes, első emeleti lakást, ahonnan páratlan kilátás n...
24 500 000 HUF
388 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (93715279)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika központi részén eladó egy 53 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, nagy erkélyes, távhős lakás, amely ideális választás l...
21 900 000 HUF
413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (18446635)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23259338)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (53645259)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180636 hivatkozási számú sajószentpéteri társasházi lak...
9 700 000 HUF
312 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (44535833)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! KIZÁRÓLAG készpénzes érdeklődőket VÁRUNK! Eladásra kínálunk...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (89519639)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy barátságos hangulatú lakást, ahol a mindennapok kényelme és a ny...
14 500 000 HUF
308 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (43538333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében! 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49943475)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma