Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (395 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 395 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43717594)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1, 5 szobás, bútorozott lakás Hejőcsabán – azonnal költözhető! Hejőcsaba csendes, napfényes utcájában eladó egy 43 m² e...
29 900 000 HUF
695 348 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (33333923)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon vagy befektetés? Tiszaújvárosban most mindkettő lehetséges! Zöldövezeti nyugalom, mégis minden elérhető közelségben Tisz...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai tégla lakás hirdetés (56557527)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Rudabánya csendes részén felújított, erkélyes, 51 m2-es, 1+1 félszobás tégla építésű lakás eladó. a lakás műanyag hőszigetelt a...
9 500 000 HUF
186 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (45344484)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Putnok 123 m2-es, kertkapcsolatos társasházi lakás eladó! Az ingatlan a település központjában,...
13 600 000 HUF
110 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44547934)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon, a közkedvelt Petneházy utcában eladó egy teljeskörűen, 2025-ben felújított, 34 nm-es, 3. emeleti 1 szobás álomotthon...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (57745968)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Panorámás kényelem Ózd egyik legkedveltebb lakóövezetében! Óz...
22 900 000 HUF
313 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (23541376)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, a sétálóutcától egy sarokra elhelyezkedő közös udvaros társasházban található, utcafrontra néző, ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29955729)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolc kedvelt részén, az Avason egy 37 m2-es, erkélyes, jó állapotú lakást. Az ingatlan egy tiszta, rendezet...
23 900 000 HUF
645 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39414483)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (62387398)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99922432)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc, Szentpéteri kapu városrészben, a Kassai utcában egy felújítandó, földszinti, 53m2-es, 2 szobás lakás. A 4 emel...
24 900 000 HUF
469 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94537964)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkenés! Korábbi ár: 26 900 00 Ft. Új ár: 25 500 000 Ft! Miskolcon, a Belváros közvetlen közelében, a kedvelt Malomszög ut...
25 500 000 HUF
728 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (33133523)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Sátoraljaújhely településen, ahol eladóvá vált egy tágas, 83 négyzetméteres téglalakás önál...
17 900 000 HUF
215 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77755335)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (41822433)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony rezsi, modern kényelem: Erkélyes, klímás álomotthon Ózdon! Szeretne egy olyan lakást, ahol a felújítás terhét már lev...
18 900 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79633164)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Központi helyen található, tégla építésű, részben felújított lakás eladó! Szerethető! Mert . . . Közelben a lidl, spar, pizz...
29 990 000 HUF
588 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (87443447)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal