Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (395 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 395 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97994195)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19344842)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne egy lakást az avas városrész központjában? Itt a lehetőség! Csapjon le erre az ajánlatra! Szentgyögy utcában, 55m2-es...
25 950 000 HUF
471 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (18793438)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
25 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45424397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (46794733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (34365755)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros Deák Ferenc téren kínálunk eladásra egy 55 m-es, 2 különnyíló szobás, gardróbos panellakást. -Hőszigetelt társas...
29 990 000 HUF
545 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91462524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panelprogramos, 35 nm-es lakás Miskolc, Avas, Középszer utca! Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Olcsóbb lett!
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42327463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Figyelem! Tavaszi árcsökkenés a kassai UTCÁBAN! Szeretne még a nyár előtt beköltözni új otthonába? Ne keressen tovább! Miskol...
27 500 000 HUF
539 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (33234536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (63748889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (89245744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajószentpéter bév telepen földszinti, 2+1 félszobás, 54 m2-es, részben felújított, kívülről szigetelt lakás eladó. a lakáshoz ...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44737825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37349166)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (29613933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy téglalakás Sátoraljaújhely belvárosában, amely ideális otthont kínál a városi életkedvelők számára. a lakás al...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39924742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Kilián Déli lakótelepen ( Könyves Kálmán utcán ), eladó egy 2. emeleti, 57 nm-es, 2 szobás, tégla falazatú ( nem sz...
29 500 000 HUF
517 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34572378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Kilián-észak városrészben egy 2. emeleti, erkélyes, 38 m2 alapterületű, felújított, gépesített, egy szobás l...
26 990 000 HUF
710 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (76122784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy felújított, erkélyes, 2. emeleti, 1, 5 szobás lakást Miskolc–Bulgárföldön! Miskolc- Bulgárföldön eladó ...
25 300 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32865494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Klapka György utcában 8. emeleti, 55nm-es kettő szobás, gardróbos, teljesen felújítandó panel lakás eladó! Erkélye...
25 200 000 HUF
458 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal