Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (395 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 395 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (75342491)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely abszolút belvárosában kínálok eladásra egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m²-es, téglaépítésű lakást, ahol valóban m...
17 700 000 HUF
280 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47314429)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt részén, a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 49 nm-es, 2 szobás, földszinti t...
25 500 000 HUF
520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (54393994)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás Miskolcon, a belváros közelében – kertkapcsolattal! Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételr...
21 900 000 HUF
608 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53499979)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőkn...
24 500 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (62283249)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180636 hivatkozási számú sajószentpéteri társasházi lak...
9 700 000 HUF
312 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (76424847)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, zöld környezetben keresel otthont? Eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. ...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
28 990 000 HUF
724 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34323234)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68859239)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180906 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
27 499 000 HUF
539 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 950 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96433875)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81346945)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal