Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig (546 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 546 db
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (18724476)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (82725184)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (27854415)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (33296929)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (78868278)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (24189954)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet! Eladásra kínálunk egy második emeleti, 58 m²-es otthont Ózdon, az Árpád Ve...
9 300 000 HUF
160 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (75337773)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, békés környezetben távol a város zajától, Királdon egy másfél szobás teljesen felújított lakást kínálnak eladásra. Fel...
9 500 000 HUF
220 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (37252398)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Ózdon a kórház közelében a Bartók Béla úton egy 4 lakásból álló házat. Az ingatlan felújítandó de rengeteg le...
16 900 000 HUF
67 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (37829847)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 59 m2-es, első emeleti tégl...
10 800 000 HUF
220 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (47374623)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(Királd, Borsod-Abaúj-Zemplén megye – 2 szoba, erkély, kétfajta fűtés, felújított műszaki tartalom, Falusi CSOK-ra alkalmas) M...
8 500 000 HUF
146 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (33421386)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Időutazás egy patinás otthonba: Patinás, régi korok emlékeit őrző, műemléki jellegű épületben kínálunk eladásra egy kivételes,...
12 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (35755745)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy világos, 2. emeleti, erkélyes, 1 szobás lakás Ózd közkedvelt zöldövezeti részén. Az ingatlan rendezett állapotú, egy ...
7 990 000 HUF
257 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (73599524)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos, 2 szobás, erkélyes lakás Királdon, egy 2 szintes panelház legfelső szintjén Ez az ingatlan tökéletes vála...
7 100 000 HUF
139 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (97492977)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Királd, Borsod-Abaúj-Zemplén – Kivételes lehetőséget kínálunk egy 67 m²-es, 2 szobás lakás megvásárlására Királdon, egy csendes...
9 900 000 HUF
147 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93313399)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, napfényes lakás Miskolcon Malomszög utcábanMiskolcon, a Malomszög utcában, 10 emeletes, 2 liftes társasház 9....
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (75544264)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Edelényben, a Bányász úton! Eladó egy 1960-ban téglából épült, első emeleti, 72 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan...
17 500 000 HUF
243 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73475322)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal