Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig (546 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 546 db
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (33234536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (55989359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (63748889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (89245744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajószentpéter bév telepen földszinti, 2+1 félszobás, 54 m2-es, részben felújított, kívülről szigetelt lakás eladó. a lakáshoz ...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45754345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44737825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37349166)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (29613933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy téglalakás Sátoraljaújhely belvárosában, amely ideális otthont kínál a városi életkedvelők számára. a lakás al...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35165928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39924742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Kilián Déli lakótelepen ( Könyves Kálmán utcán ), eladó egy 2. emeleti, 57 nm-es, 2 szobás, tégla falazatú ( nem sz...
29 500 000 HUF
517 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33477226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34572378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Kilián-észak városrészben egy 2. emeleti, erkélyes, 38 m2 alapterületű, felújított, gépesített, egy szobás l...
26 990 000 HUF
710 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43997279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon, a máv rendelő melletti társasházban eladó egy magas emeleti, panorámás, teljes körűen felújított és átalakított 58 n...
32 900 000 HUF
567 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (76122784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy felújított, erkélyes, 2. emeleti, 1, 5 szobás lakást Miskolc–Bulgárföldön! Miskolc- Bulgárföldön eladó ...
25 300 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32865494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Klapka György utcában 8. emeleti, 55nm-es kettő szobás, gardróbos, teljesen felújítandó panel lakás eladó! Erkélye...
25 200 000 HUF
458 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62479995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a belvároshoz közel eső 2 szobás lakás! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társa...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (87537284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon, az Avas városrészben, a Gesztenyés utcában egy 10 emeletes panelépület 4. emeletén, egy két szobás, erkélyes l...
26 200 000 HUF
476 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (98547947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (26773837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?