Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig (546 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 546 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (86778382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon eladó egy valóban különleges hangulatú, teljes körűen felújított, 58 nm-es, 3 szobás lakás, ahol egy régi ház falai k...
31 800 000 HUF
548 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87687897)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hollóházai tégla lakás hirdetés (37373934)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt környezetben, 770 nm telken lévő teljeskörűen felújított kis lakásunkat munkahely váltás miatt eladnánk! Gyors internet elérhető, ezért "home office"ben dolgozók számára is ideális. Debreceni ingatlancsere érdekel!
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99135712)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 35 négyzetméteres, jól kihasznált alapterületű, 10. emeleti lakást Miskolcon, a közkedvelt Vászonfehérítő ...
25 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (67467223)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc, Győri kapuban, a Thököly utcában 4 emeletes épület 2. emeletén lévő 51 m2-es 2 szobás, K-Ny-i tájolású, jó állap...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (36949225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajószentpéter bév telepen földszinti, 2+1 félszobás, 54m2-es, részben felújított, kívülről szigetelt lakás eladó. a lakáshoz e...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (23197182)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (32974483)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (72893337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely tökéletes választás lehet fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra...
13 800 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (76543474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros központjában eladó egy felújított, világos, 60 m²-es, 2+1 fél szobás lakás a 8. emeleten, gyönyörű dupla panorámáv...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37649127)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben telj...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33273496)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínáljuk a Diósgyőri Városközpontban a Kuruc utcából nyíló Törökverő utcában újonnan épült, zárt udvaros, gondozott ke...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93878724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolc Stadion utcában egy 4 emeletes tégla épület földszintjén lévő 43 m2-es, másfél szobás, átlagos állapotú, gázkonve...
21 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63351372)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (43563593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keress...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44892754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanpiac egyik izgalmas lehetőségeként kínáljuk Önnek ezt a felújítandó, 49 négyzetméteres lakást Ózd városában, a csend...
9 600 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (65339343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely közkedvelt részén, a Bercsényi lakótelepen kínálok eladásra egy harmadik emeleti, kétszobás, világos és fiatalo...
24 400 000 HUF
497 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (77559334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes otthon, vagy egy kiváló befektetési lehetőség? Eladóvá vált egy központi elhelyezkedésű, 3. emeleti, 2 szobás lakás K...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (97737732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (53444333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Edelény csendes, nyugodt környékén, egy tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt lakás 91 négyzetméteren terül...
14 200 000 HUF
156 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal