Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (671 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 671 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37313645)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Madárcsicsergésre ébredni, kávézni a napsütéses erkélyen gyönyörű, csendes zöldövezetben mindenki álma. Az álom megvalósulhat, ...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (99324534)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Avasi városközpontban Olyan lakást keres, ahol az ablakból csodálhatja a napfelkeltét és a n...
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (72371223)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68963969)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (73735372)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (38965915)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45724473)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (38867795)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74935664)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (15956385)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39553596)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (54227357)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (39949393)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott, azonnal költözhető lakás Kazincbarcikán – Csokonai úton Kazincbarcika Csokonai útján kínálunk megvétel...
35 500 000 HUF
657 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27377891)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó  Miskolcon, az Avas  II. Városrészben  egy 37 m2 alapterületű, 1+0, 5 szobás, első emeleti, erkélyes lakás. Panelprogra...
25 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54815854)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73234654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldöveze...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92647427)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Miskol...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79983825)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a