Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (667 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 667 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21331575)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33634792)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc frekventált részén, az Avason, a Testvérvárosok útján eladó egy 53 nm-es, két éve teljes körűen felújított, rendkívül é...
33 400 000 HUF
630 188 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34312223)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29445239)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt részén, Újgyőri főtér szomszédságában, a Károly utcában, egy 55 nm-es, 2 szobás, második emeleti, t...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94493555)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37572594)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc abszolút belvárosában, 61 nm-es, 2 szobás polgári lakás! Eladásra kínálunk Miskolc szívében egy 61 nm-es, 2 szobás nagy...
32 990 000 HUF
540 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63954738)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79633164)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Központi helyen található, tégla építésű, részben felújított lakás eladó! Szerethető! Mert . . . Közelben a lidl, spar, pizz...
29 990 000 HUF
588 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29995972)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (87443447)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79438975)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi tégla lakás hirdetés (46736642)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tehermentes, földszinti, nem lakott ingatlan a gimnázium közelében eladó! Csendes utcában, tiszta lépcsőházban, megbízható sz...
21 990 000 HUF
392 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74449435)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42877627)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53473377)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (18724476)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69744864)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal