Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (667 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 667 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33273496)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínáljuk a Diósgyőri Városközpontban a Kuruc utcából nyíló Törökverő utcában újonnan épült, zárt udvaros, gondozott ke...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93878724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolc Stadion utcában egy 4 emeletes tégla épület földszintjén lévő 43 m2-es, másfél szobás, átlagos állapotú, gázkonve...
21 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63351372)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (43563593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keress...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44892754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanpiac egyik izgalmas lehetőségeként kínáljuk Önnek ezt a felújítandó, 49 négyzetméteres lakást Ózd városában, a csend...
9 600 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (65339343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely közkedvelt részén, a Bercsényi lakótelepen kínálok eladásra egy harmadik emeleti, kétszobás, világos és fiatalo...
24 400 000 HUF
497 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (77559334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes otthon, vagy egy kiváló befektetési lehetőség? Eladóvá vált egy központi elhelyezkedésű, 3. emeleti, 2 szobás lakás K...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (97737732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (53444333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Edelény csendes, nyugodt környékén, egy tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt lakás 91 négyzetméteren terül...
14 200 000 HUF
156 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (16192889)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc szívében, a felkapott Győri kapu városrészben kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 51 négyzetméteres,...
29 800 000 HUF
584 313 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (57538458)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Ózdon Újtelep városrészben egy 2 szobás 55m2 es kertkapcsolatos társasházi lakást. Az ingatlan átlagos állapo...
4 990 000 HUF
90 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (68423445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ózdon, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében! Az ingatlan, amelyet most bemutatunk Önnek, e...
8 900 000 HUF
156 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76232236)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, igazán jó lakóközösségben. Eladó 56nm-es egyedi fűtéses, jó elrendezésű lakás, mely azonnal birtokba veh...
26 700 000 HUF
476 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (77992953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvásárlásra kínálunk Miskolcon a Zielinszky utcában egy két és fél szobás szép állapotú lakást. Az ingatlan egy három emele...
28 500 000 HUF
431 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói tégla lakás hirdetés (49496768)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Szikszó szívében, a Fő tér közvetlen szomszédságában! Szikszó központjában, kiváló ado...
37 990 000 HUF
199 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96777928)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54435419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben tel...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (57275397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Fazola Henrik utcában egy kétszobás 55 nm-es lakást. Alapterület: 55 m² Elosztása: 2 szoba,...
26 000 000 HUF
472 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb lakás hirdetés (69344439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Sátoraljaújhely belvárosában – 1 szoba, 48 m² Eladásra kínálunk egy 48 m² 1 szobás ingatlant Sátoraljaújhely szívéb...
20 500 000 HUF
427 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (78925848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.