Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (670 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 670 db
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43457626)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31741363)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Miskolcon a Szent Anna tér szomszédságában lévő Tizeshonvéd utcában egy 55 nm-es 1+2 félszobás, 4. emeleti erkélyes, jó á...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67148225)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Diósgyőri tégla lakás – Alakítsa ki saját igényei szerint! Eladó Miskolc közkedvelt, zöldövezeti városrészében, Diósgyőrben e...
19 490 000 HUF
512 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (87236227)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, 63 m²-es, 3 szobás lakás Miskolc kedvelt részén – alkuképes áron! Miskolc egyik legnépszerűbb városrészébe...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (84979743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló állapotú, 37 m²-es, erkélyes téglalakás Miskolc kedvelt, Kilián északi részén. Az ingatlan újszerű belső terei...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (88236541)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Eladó egy hangulatos első emeleti, 2 szobás, 55m2-es téglalakás Miskolc Hejőcsaba városrészében, ame...
21 990 000 HUF
399 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (65899348)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolc Kilián városrészén, az Iván utcában egy 4 emeletes, téglaépítésű társasház első emeletén ta...
30 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92174433)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88274157)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181127 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58461623)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181125 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
37 900 000 HUF
621 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (38972759)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94192478)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (55633945)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46344752)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (22749334)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc egyik közkedvelt városrészében, Észak-Kiliánban kínálunk eladásra egy 38 m²-es, erkélyes téglalakást, amely ideális vál...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (41673549)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kazincbarcika Újkazinc városrészében, egy 51 m²-es, 1. emeleti, tehermentes, hőszigetelt panellakás. Az ingatlan két kü...
30 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri panel lakás hirdetés (45981449)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a