Eladó lakás Heves megye (614 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 614 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (94967346)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eger egyik legkeresettebb részén, egy belső kétszintes, 127 m2-es, teljesen felújított lakás várja új tulajdonosát. A lakás a ...
84 900 000 HUF
668 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (33757445)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78254272)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (32513557)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyöngyösön, a Szövetkezet utcában egy 48 m²-es, 2 szobás, erkély nélküli lakás a negyedik emeleten. A lakásban megtörtén...
31 590 000 HUF
658 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (39984943)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatvan, közkedvelt, kertvárosi részén, igényes házak között, frissen felújított modern lakóparkban, 3 lakásos társasházban akad...
52 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (39839526)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
773 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (79432497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jó elhelyezkedés soha nem megy ki a divatból! Hatvan központjában kínálok megvételre egy 53 m²-es, világos, erkélyes lakást...
39 999 990 HUF
754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (48534945)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (71346542)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű prémium társasházi lakások a zagyva partján – modern otthonok kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Ha modern, energiatak...
58 250 000 HUF
1 078 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (74992734)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
58 850 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (38562793)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (51994673)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 800 000 HUF
1 060 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (36574494)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (77553469)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A meghirdetett ingatlan Budapesttől 80 km-re, a Mátravidék kulturális, gazdasági és idegenforgalmi központjában, Gyöngyösön, cs...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34143722)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger városközpontjának közvetlen szomszédságában, a Károlyváros belső részén kínálunk eladásra egy tégla építésű, 122 négyzetmé...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (56624584)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! a napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, r...
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (58853716)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (92975491)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös közkedvelt, csendes, dombi városrészében eladó egy 34 m2-es, 4. emeleti, liftes társasházban található, panorámás laká...
32 200 000 HUF
947 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94853587)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23885659)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában kínálunk eladásra Eger Északi városrészén egy negyedik emeleti, erkélyes, 55 m2-es la...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal