Eladó lakás Heves megye (614 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 614 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (55337574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belváros, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeleté...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (39673535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23453512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Egészségház utca, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (62689992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (17837293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 77m2-es, lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű ki...
43 120 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (92593497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtér, bruttó 64m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű...
33 600 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (34241385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtéri, bruttó 62m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
32 400 000 HUF
522 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (58644916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kivitelezésse...
38 640 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (52347547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában, tetőtéri, nettó 56m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
36 600 000 HUF
631 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (75252829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 62, 5m-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű k...
37 520 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (53378338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti, 76m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
44 240 000 HUF
582 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (19945334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 85m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
47 040 000 HUF
553 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (69442199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 60m2-es, lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
34 160 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34749443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
66 180 000 HUF
1 248 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93264394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
44 340 000 HUF
1 266 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (15835445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger szívében, az Érsekkert mellett, modern otthon várja új tulajdonosát! Eladó egy 75 négyzetméteres, rendkívül praktikus elo...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47455943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Eger Felsőváros városrészén egy részben felújított, első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! a lakás helységlistája: két t...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (63833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Heves vármegye, Eger, Lajosváros, csendes környéken, 55 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy csúsztatott zsalus szerkezetű, négye...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (24984442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Heves vármegye Eger, 86 m2-es, belső kétszintes, összkomfortos, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan a Lajosváros csendes részén,...
75 000 000 HUF
872 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25445296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belvárostól sétatávolságra, jó állapotú, 45/52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy téglából épült, négylakáso...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal