Eladó lakás Jász-Nagykun-Szolnok megye 30 millióig (103 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Jász-Nagykun-Szolnok megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 103 db
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (31597446)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, mégis egy csendes, nem forgalmas utcában egy 6...
9 999 000 HUF
156 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (26473294)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95314468)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 99 modern, új kialakítású lakás Szolnok belvárosában, ahol minden adott az igényes, kifinomult élethez – vagy egy hosszú ...
26 900 000 HUF
896 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89389944)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
934 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (31357934)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok, Tallinn városrészben egy azonnal költözhető lakást, az alábbi pa...
28 000 000 HUF
651 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (67853475)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó első emeleti, erkélyes téglalakás Kunszentmártonban térre néző ablakokkal! Kunszentmárton Széchenyi lakótelepén eladó e...
21 000 000 HUF
396 226 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (77456432)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (92679953)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 59 m2-es, 2 szobás er...
21 800 000 HUF
369 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi panel lakás hirdetés (64442372)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy törökszentmiklósi 2. emeleti lakást az alábbi paraméterekk...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (37458732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunszentmárton egyik kedvelt részén kínálunk eladá...
27 800 000 HUF
298 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42694342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amit az ingatlanról tudni kell: - 53 nm-es, II. emeleti - szobái különnyílnak, laminált padlóval burkoltak - fűtésről gázkon...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (65266443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy hangulatos tégla lakás Jászberény szívében, a Piac környékén, amely ideális választás lehet családoknak vagy f...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (35944897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó téglalakás Eladó Jászberényben! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, felújítandó téglalakást Jászberény, jól megközelít...
23 990 000 HUF
436 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (54427973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
27 800 000 HUF
298 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (24899437)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
27 800 000 HUF
298 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92834345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon, a Várkonyi téren egy tégla építésű 54 m2 alapterületű, 2 szobás...
24 900 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (43592782)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30