Eladó lakás Pest megye 50 millióig (388 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 388 db
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (34362337)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 19 900 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (88755596)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kistarcsa központi helyén, de egy csendes mellékutcában, kertvárosi környezetben eladó az alábbi garzon lakás. Amit tudni érd...
42 500 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (45542637)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1723 nm-es telken található 36 nm-es felújítandó (bontandó) társasházi lakás! a tágas telek kiváló lehetőséget kínál befe...
22 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (42617323)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Cegléd egyik legkedveltebb társasházában az úgynevezett Zöld Házakban, a Rákóczi úton 38 nm-es lakás eladó. A rezsi alacsony, ...
39 900 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (65653348)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (34322537)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás Kistarcsa Eladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - e...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (17376578)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertesházi érzés lakás áron? Megtalálta! Unja már a panelt, de a nagy kertes ház túl sok gonddal járna? Ócsán, egy csendes,...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (37862947)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertesházi érzés lakás áron? Megtalálta! Unja már a panelt, de a nagy kertes ház túl sok gonddal járna? Ócsán, egy csendes, z...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (79743995)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
BEFEKTETÖKNEK! ! ! ! ! ! ! ! ! Eladó tetőtéri lgarzon lakás Kistarcsa Eladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (58464544)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri garzon lakás Kistarcsa Eladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - eg...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79523727)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (73754953)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: - tégla falazat - ingatlan hasznos alapterülete: 64 nm - jelenlegi elrendezés: Földszint: nappali-konyha-étkező...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (23573559)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Kocsér belterületén új négylakásos könnyűszerkezetes társasház 47 m2-es hasznos alapterületű lakása, 998 m2-es t...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb lakás hirdetés (42223512)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Dabas legkedveltebb részén értékesítésre kínálok  két egymással összeépített lakóházat. A nagyobbik épületben található egy na...
25 900 000 HUF
319 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (45545927)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (99533911)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (49469775)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pest megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.