Eladó lakás Pest megye 50 millióig (388 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 388 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (58339748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklóson várja új tulajdonosát az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan. -3 Lakásos ingatlan földszintjén elhe...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perbáli tégla lakás hirdetés (97349426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Perbál Újmajor részén eladó családi ház! Kivételes lehetőség Perbál Újmajorban – Ideális otthon vagy befektetés! Eladó Perb...
23 000 000 HUF
403 508 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (38143398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív lehetőség Szigetszentmiklós Ófalujában – Tágas, alakítható lakás parkosított környezetben Szigetszentmiklós egyik csen...
37 000 000 HUF
569 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (47435359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (98472973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VÁC-BELVÁROS-LAKÁS-KERT-GARÁZS Kiváló lehetőség Vác egyik közkedvelt városrészében, a földszinten elhelyezkedő 35 m2-es téglal...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (34242878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei tégla lakás hirdetés (46857199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174601446 számú tápiószelei 11 sorházi LAKÁST! Ez a hirdetés 40. 53 m2  9-10-11 inga...
16 990 000 HUF
424 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei tégla lakás hirdetés (37316835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174601439 számú tápiószelei 11 sorházi LAKÁST! Ez a hirdetés a 3. Számú 74. 10 m2 la...
31 990 000 HUF
432 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (84276159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében, Nagykőrös központjában egy 90 nm es nagypolgári lakás. Az ingatlan egy három lakásos udvarban elhelyezk...
50 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67775385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (75357695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos murvás utcában 800 m2 telken kétszobás, konyhás, wc-s fürdőszobával rendelkező kis hétvégi ház eladó. a nagy telek s...
35 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (51761334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Lakást kaphat egy áráért! Eladó a focus ingatlan kínálatából, Nagykőrös városközpontjában, nyugodt rendezett polgári házban...
30 900 000 HUF
498 387 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (45874756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladás folyamatban! Már nem megtekinhető a lakás. Szigetszentmiklós központjában, a József Attila lakótelepen, Jókai utcában ...
38 500 000 HUF
895 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (74351452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunakeszin Kossuth Lajos utca közeli lakóparkban eladó tetőtéri 1, 5 szobás műterem besorolású, bruttó 40 m2-es világos, jó elo...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai tégla lakás hirdetés (73762955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Táborfalván hat lakásos társasházban 116 nm egyik földszinti lakás eladó, vag hernádi ingatlanra cserélendő árérték egyeztetéss...
44 900 000 HUF
387 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pest megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal