Eladó lakás Pest megye (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 133 db
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (32474543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern lakás Ócsa -Felsőbabád részén saját medencével és óriási kerttel. Eladó egy 78 m²-es, modern kialakítású lakás Ócs...
104 900 000 HUF
1 344 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34727757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 77 nm-es téglalakás. A lakás elrendezése jelenleg 2 lakásra b...
64 900 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi tégla lakás hirdetés (42749424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás otthon a csend ölelésében Diósd legszebb részén! Kedves Érdeklődő! Ha vágyik egy megnyugtató, madárcsicsergő körn...
127 900 000 HUF
882 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (44432519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*86 Nm-es modern és kényelmes újépítésű belső kétszintes lakás eladó Cegléden* Kivételes lehetőség várja Önt Cegléden, csendes...
71 800 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (77624399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár népszerű, kedvelt, könnyen megközelíthető kertvárosi részén 119 nm-es lakás, nappali, konyha, étkező, 2 hálószoba, fürd...
94 900 000 HUF
797 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (87134582)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 74 m²-es lakás saját kerttel Szigetszentmiklóson – bővíthető padlástérrel, remek elhelyezkedéssel! Szigetszentmiklós eg...
61 800 000 HUF
835 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (49341939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Gyálon egy 3 lakásos társsasház teljesen külön bejárattal rendelkező belső két szintes, saját udvarrésszel rendelkező lak...
80 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi egyéb ház hirdetés (82665487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Jó adottságokkal rendelkező, első emeleti társasházi lakást ajánlok elsősorban fiatalok, családosok számára, a Dunához közel, F...
84 000 000 HUF
884 210 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (87423968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhás ...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67775385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2