Eladó lakás Pest megye (2159 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 159 db
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (98941634)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Maglód szívéhez közel – külön bejáratú, kertkapcsolatos lakás eladó! Maglód kedvelt, jól megközelíthető részén, aszfaltozott ...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (56249533)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (63272966)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (97655474)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (54878426)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (83757484)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (31441673)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári stílusú lakás eladó Nagykőrös belvárosában Nagykőrös központjában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú,...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (39749243)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (33936923)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás lakás Százhalombattán, a Déli lakótelepen! Százhalombatta kedvelt részén, a Déli lakótelepen kínálunk...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78581497)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93335193)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 95 négyzetméteres, földszinti kertkapcsolatos lakás, amely Vác településének szívében található, csendes és nyugodt k...
70 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (92333478)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Eladó egy 105 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal rendelkező, téglaépítésű lakás Vácon. ** A 2006-ban épü...
80 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54819647)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
**Eladó egy 200 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal, pincével rendelkező, téglaépítésű kétlakásos társasház...
150 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (53453225)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó újszerű, kertkapcsolatos lakás Vácon, a Duna közelében! Vác déli városrészének csendes, rendezett környezetében kínálunk...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (19327534)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár alatt! AZONNAL költözhető családi otthon Dunakeszi alagligetben NE maradjon le róla! 83, 9 M Ft. Dunakeszi egyik legkeres...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (38863544)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központi kertvárosi részén, csendes és nyugodt környezetben eladó egy egyedi kialakítású, 82 nm-es földszinti lakás. ...
95 000 000 HUF
1 158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (89445627)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Malom-árok lakóparkban egy 2019-ben téglából épült, nettó 87 nm alapterületű, rendkívül világos és átgondolt elrendezés...
125 000 000 HUF
1 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (52573779)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (94935385)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik kedvelt lakótelepén, a Barátság útján vált eladóvá, mivel tulajdonosa leginkább külföldön tartózkodik. Állapot...
69 500 000 HUF
978 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99353458)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, panorámás 2 szobás lakás loggiával Vácon – azonnal költözhető, klímás otthon Vác Alsóváros városrészé...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.