Eladó lakás Pest megye (2162 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 162 db
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (74767477)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása Befektetők és Otthonkeresők figyelem! Új Építésű Lakások Cegléden! Fedezze fel Cegléd legújabb ékkövét! 2...
63 100 000 HUF
927 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (78742827)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 700 000 HUF
924 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (55267994)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 600 000 HUF
915 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (95123432)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 400 000 HUF
930 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (42935489)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 500 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (28314297)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szeretnél egy modern, rezsibarát otthont nyugodt környezetben, mégis közel a fővároshoz? Akkor ezt imádni fogod! ÚJ építésű, ...
79 900 000 HUF
1 011 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (37524767)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső 2 szintes, panorámás lakás POMÁZON Eladó egy 2. emeleti, bruttó 73nm-es, nappali+ 2 hálószobás, galériás, a lépcső...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67591335)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxus szintű, modern belvárosi lakás – 103 m² + 23 m² terasz + garázs! Ha minőséget és stílust keresel a belváros szívé...
139 000 000 HUF
1 349 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (58345924)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított panorámás lakást kínálunk eladásra Cegléden a Jászberényi úton. a 10. emeleti lakás ablakából a kilátás pazar városk...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (32231847)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, bővíthető álomotthon Kocsér szívében – 2026. Júliusi átadással! Pest vármegyében, Kocsér központi, mégis nyugodt r...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi tégla lakás hirdetés (55543873)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Mogyoródon, kitűnő közlekedéssel, új építésű IKERHÁZi lakás eladó! Már csak egyetlen lakásnál elérhető a 99, 9 mFt-s ár és ez...
99 900 000 HUF
916 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43223737)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Már csak egy lakás ELÉRHETŐ! Eladóak Vác belvárosának szélén, 3 lakásos, társasházi projekt lakásai! A lakások belső kétszi...
87 900 000 HUF
1 292 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (95234134)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (44854533)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (73941918)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó lakás saját KERTTEL Gödöllő Nagyfenyvesen Otthon a természet ölelésében   ...
74 900 000 HUF
972 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (93395374)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fótliget lakópark a prémium életstílus otthona! Eladó egy exkluzív sorházi gyöngyszem Fótligeten! Fótliget zárt, őrzött, igénye...
153 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (61443649)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (35454979)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás Cegléden a Lidl-nél! Főbb jellemzők: - panelprogramos - 61 nm - 2+2 fél szobás - szigetelt homlokzat - házközpont...
46 900 000 HUF
768 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (28739442)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi lakást Vác egyik legkedveltebb részén, a Déli lakópark csendes, c...
118 000 000 HUF
893 939 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (74535753)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.