Eladó lakás Pest megye (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 133 db
Eladó Vácrátóti tégla lakás hirdetés (99733636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Közvetlenül egy erdő mellett, csendes környezetben duplakomfortos, 4 szobás ingatlan eladó. A társasházban, mely 2023-ban épü...
93 900 000 HUF
1 020 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44122557)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely egy új, modern lakás formájában várja Önt! Az ingatlan alapterülete 69 nm, ahol ...
99 800 000 HUF
1 446 376 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (24872787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatal felnőttek figyelem! Megérkezett az Ön új otthona, amely tökéletesen illeszkedik a modern életstílushoz. Az ingatlan, ame...
84 300 000 HUF
1 453 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (65723545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség családosok számára Veresegyházán, akik új otthonra vágynak egy modern, kényelmes és csendes környezetben! A...
115 999 999 HUF
1 414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (65839449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan 21 lakásos- liftes- társasház 1. emeletén található. a lakások különböző méretűek, némelyik exkluzív erkéllyel. - ...
123 400 000 HUF
1 451 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64254334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
121 300 000 HUF
1 444 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (84692666)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó földszinti lakrész saját kerttel Érd Fenyves-Parkvárosában Érd közkedvelt, Fenyves-Parkváros városrészében, buszmegálló ...
89 000 000 HUF
609 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (28233348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 42 m²-es lakás Érd Dombosvárosban -Hasznos alapterület: 42 m² -Elhelyezkedés: földszinti, akadálymentes megközelítéssel ...
45 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (94484749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újonnan épülő társasházi lakás eladó a Bezerédi lakóparkban, Dunaharasztin. A Bezerédi lakópark csendes kertvárosi részén mos...
99 990 000 HUF
1 111 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (54978779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
114 900 000 HUF
1 305 681 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (27582323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi frekventált részén kínálunk megvételre egy felújított 3 szobás sorházi lakást, elszeparált udvarral - 78 nm lakótér ...
75 900 000 HUF
973 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54779533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác belvárosának történelmi, ikonikus épülete, a "tragor ház " most eladóvá vált, 125 MFt-os irányáron! Békebeli, gazdag nagyp...
126 000 000 HUF
732 558 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (46854524)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gödöllő a királyi város! Az elnevezést Erzsébet királyné, Sisi után kapta a város, ugyan is a gödöllői kastély volt a kedvenc ...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi tégla lakás hirdetés (14549348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kerepes központi részén, egy 3 lakásos társasházban eladó egy felújítandó, 45 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan tégla falaza...
26 900 000 HUF
538 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (45596432)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Érden, a csendes és barátságos Parkváros szívében, ahol egy 115 nm-es, öt szobás, jó á...
89 900 000 HUF
781 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi tégla lakás hirdetés (39456444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Diósd szívében, a Petőfi Sándor utcában kínáljuk eladásra ezt a 4 szobás lakást és üzletet, amely ideális választás lehet üzlet...
99 900 000 HUF
499 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (27382767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átlagos belső - praktikus elosztás - alacsony REZSI - praktikus belső elosztás - folyamatosan karbantartott lakás - redőny szi...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35359195)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Tusculánumban, frekventált helyen, 2 főutca közelében, 58 nm alapterületű tetőtéri lakás eladó - 2007-ben épült - osztatla...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (52459549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharaszti legkedveltebb lakóparkjában új otthon várja Önt prémium kivitelezésben! Eladó egy amerikai konyhás nappali + 2 há...
89 625 000 HUF
1 262 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (97299197)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 545 000 HUF
1 357 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.