Eladó lakás Tatabánya Újváros (82 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 82 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83844744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181577 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó napfény...
38 990 000 HUF
906 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (75719443)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges kialakítású gyönyörűen felújított tetőtéri lakás Tatabánya Újváros egyik téglaépítésű társasházában. Az i...
73 000 000 HUF
776 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13349522)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy Tatabánya újvárosi, 1, 5 szobás, jó állapotú, 3. emeleti lakást. Az ingatlan csendes nyugodt helyen ta...
35 900 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57272796)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium élettér! Igényesen felújított lakás Tatabánya kedvelt zöldövezeti RÉSZÉN! Tatabánya egyik legkeresettebb, zöldövezeti ...
51 990 000 HUF
999 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57829823)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181349 hivatkozási számú tatabányai téglaépítésű lakás. Tatabányán,...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13964498)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában, mégis zöldövezetben 2+1 szobás, nagy erkélyes LAKÁS Tatabánya központi részén, mégis nyugodt, zöldövez...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38353135)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy jó állapotú, azonnal költözhető, világos és otthonos lakás. Az ing...
41 990 000 HUF
749 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76752373)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, a Kodály tér közvetlen közelében eladó egy 62 nm-es, 10. emeleti, erkélyes panellakás, rendez...
43 990 000 HUF
709 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44947187)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181124 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21785374)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a városközpontban. Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a p...
38 990 000 HUF
1 053 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94627254)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34838844)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 3. emeleti, 55 m²-es, erkélyes, téglaépítésű lakás. Az ingatlan világos, jól alak...
39 999 999 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (59394989)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újvárosában, az Interspar szomszédságában 1 szobás lakás eladó! Az eladó lakás jellemzői: - 30 m2 alapterület - 4. e...
28 490 000 HUF
949 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73113359)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Szobás lakásra van kerete, de jó lenne, ha lenne még egy nappali is? Újvárosi megoldás, ahol minden karnyújtásnyira VAN! Fi...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (22966884)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Unod már, hogy más hitelét fizeted az albérlettel? Itt az idő, hogy saját bázisod legyen! Tatabánya Újvárosában, az Esztergomi ...
31 999 000 HUF
969 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Tatabányán?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Tatabánya Újvárosban? Újváros településen egy jó lakás aranyat ér – itt érhetők el az eladó Tatabánya Újvárosi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Komárom-Esztergom megye székhelyeként Tatabányán különösen élénk az ingatlanpiac. A belvárosi lakások mellett egyre több újépítésű projekt is elérhető. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Ajánlott városrészek Tatabányán: 6-os telep   Alsógalla   Bánhida   Dózsakert   Erőmű lakótelep   Fácánkert   Felsőgalla   Gál István lakótelep   Kertváros   Mésztelep   Millennium lakópark   Óváros   Paletta lakópark   Panoráma lakópark   Ságvári lakótelep   Sárberek   Síkvölgypuszta   Turuloldal   Újtelep   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha nem erre az oldalra gondoltál, visszaléphetsz a főoldalra, ahol minden hirdetést megtalálsz. Ha lakást keresel, nézd meg az eladó lakás Tatabánya oldalt, vagy böngéssz tovább az eladó ingatlanok között. Ha mégis inkább albérletet keresel Tatabányán, akkor az albérlet Tatabánya oldalon nézelődj. Közvetlen alkut szeretnél? Indulj innen: tulajdonostól eladó ingatlan Tatabánya.