Eladó lakás Zala megye 40 millióig (208 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Zala megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 208 db
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (81778546)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keszthelyen a Nyugati városrészben 1. emeleti francia erkélyes lakás eladó - 43 m2-es alapterület; - két szoba, fürdőszoba, ko...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (67733698)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg egyik kedvelt, csendes részén, a Landorhegyi városrészben kínálunk megvételre egy 54 m2-es, 2 szobás, téglaépítésű...
33 500 000 HUF
620 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lenti tégla lakás hirdetés (67951589)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Lenti központjában egy azonnal költözhető 59nm-es 3. emeleti lakást A lakás modern kialakításának köszönhetőe...
29 200 000 HUF
494 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (68429982)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg landorhegyi részén, a belvároshoz közel, de a nyüzsgő központ zajától mégis távol kínálom megvételre ezt a 43 m2-e...
31 990 000 HUF
743 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82889477)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M²-es, nappali + 2 hálós, 1. emeleti lakás nagy erkéllyel Zalaegerszeg abszolút belvárosában - 535. 000 Ft-os m2 áron! ! I...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94497486)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 89 nm-es, 3 szoba + nappalis lakás Nagykanizsa belvárosában! Ha vágyik egy új otthonra Nagykanizsa központj...
39 900 000 HUF
448 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57971891)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa közkedvelt részén kínálom megvételre ezt a 42 m²-es, 1, 5 szobás, francia erkélyes lakást, amely egy csendes, rende...
25 800 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (22274977)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2023-Ban teljeskörűen, igényesen felújított két szoba+ nappalis lakást kínálunk most azoknak, akik nem szeretnének bajlódni a f...
26 500 000 HUF
509 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94443433)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 47 nm-es 1 nappali +2 fél szobás tégla lakás 1986-ban épült. Az 5 lakásos társasházban a második emeleten helyezkedik el, köz...
25 900 000 HUF
551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (49426349)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban ritkán elérhető, valóban frekventált elhelyezkedésű lakás keresi új tulajdonosát! Ez az 55 nm-es, 2. emeleti ...
30 400 000 HUF
552 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39744493)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180870 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Az inga...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44369467)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (48413274)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Nagykanizsa szívében található, felújított téglalakásunkat, amely új otthonává válhat! Ez a 38 négyzetméteres ingat...
30 990 000 HUF
815 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (33974897)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (67671235)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagykanizsa keleti városrészében egy 3. emeleti, 54 m2-es keleti tájolású lakást, amely ideális választás le...
24 500 000 HUF
422 413 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (62495777)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű, felújított téglalakás Nagykanizsán, amely ideális választás lehet családok számára. a 75 négyzetméteres ing...
29 300 000 HUF
390 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (29588563)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán 2 szobás udvari lakás központi helyen eladó! Szeretnél olyan helyen élni ahonnan minden gyorsan elérhető? Akkor ...
29 900 000 HUF
679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (85143439)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy abszolút belvárosi, 9. emeleti, 44 nm-es, részben felújított lakás, ahol a belső tér átalakításon esett át – tágasabb...
36 900 000 HUF
838 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (91233739)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Zala megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Zala megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal