Eladó új építésű házak Monor (207 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 207 db
Eladó Monori ikerház hirdetés (84446674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokbó...
89 800 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (48375869)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Eladó Monoron 3 lakásos ikerház 50 m2 nagyságú lakása! Budapesttől 15 perces autóútra elhelyezkedő gyorsan fejlődő kisváros k...
65 990 000 HUF
1 319 800 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (35747376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monoron ikerház 80 m2 nagyságú lakása! Budapesttől 15 perces autóútra elhelyezkedő gyorsan fejlődő kisváros kertvárosi ...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (86532944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önáll...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (77777335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. a teraszok mérete 20 n...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (58255235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy hószivattyús, új építésű, 110 nm-es teraszos, 4 szobás, + 1 félszobás, für...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (48774893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy új építésű, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, dupla fürdős + külön WC-s, gará...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47474777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
74 800 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (45344388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 83 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokbó...
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (54744733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (33775733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önálló ...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (98856334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (84773839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (46665736)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Vásárolj Monor legjobb kivitelezőjétől! Monor rohamosan fejlődő városában 2-2db újépítésű ikerházfél 4db lakással! Megbízható r...
107 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (67431252)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2