Eladó új építésű ingatlanok Monor (235 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 235 db
Eladó Monori ikerház hirdetés (52134932)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, ajándék konyhabútorral! 2...
85 900 000 HUF
1 022 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (29338351)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Vásárolj Monor legjobb kivitelezőjétől! Monor rohamosan fejlődő városában 2-2db újépítésű ikerházfél 4db lakással! Megbízható r...
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (24233884)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le Monor egyik leggyorsabban elkelő újépítésű projektjéről! Vásárolj Monor egyik legjobb, bizonyítottan megbízható k...
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (49453355)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Vásárolj Monor legjobb kivitelezőjétől! Monor rohamosan fejlődő városában 2-2db újépítésű ikerházfél 4db lakással! Megbízhat...
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47734497)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önáll...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (65775274)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178529 hivatkozási számú monori társasházi lakás. Monor legújabb kertvá...
104 000 000 HUF
1 094 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (67734342)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Még 3 lakás leköthető Monoron, újépítésű környezetben, sportlétesítmények szomszédságában egy új építésű, 2027 közepén átadásra...
99 375 000 HUF
1 092 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (44713344)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
90 482 000 HUF
1 077 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (87785472)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
97 721 000 HUF
1 073 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (16486794)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
85 900 000 HUF
1 022 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (44953157)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Újépítésű, Nappali + 3 hálószobás, 88 nm-es kertkapcsolatos lakás eladó Monor Sportpályánál! *** OTTHON start program fix 3...
99 262 500 HUF
1 181 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (52443699)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Vásárolj Monor legjobb kivitelezőjétől! Monor rohamosan fejlődő városában 2-2db újépítésű ikerházfél 4db lakással, csatornáva...
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (37444643)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, energiatakarékos földszintes lakás eladó Monoron. Monor egyik csendes, rendezett részén eladó egy 80, 3 négyzetmé...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (97352544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (34854963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, garázsos, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi ala...
79 700 000 HUF
926 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (14334834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, klímás, teraszos, 110 nm-es, 5 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokból, igényes ki...
106 800 000 HUF
970 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (44797177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179882 hivatkozási számú monori családi ház. Monor új kertvárosi övezet...
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (77637955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47327526)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monoron ikerház 80 m2 nagyságú lakása! Budapesttől 15 perces autóútra elhelyezkedő gyorsan fejlődő kisváros kertvárosi ...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (28489872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Eladó Monoron 3 lakásos ikerház 50 m2 nagyságú lakása! Budapesttől 15 perces autóútra elhelyezkedő gyorsan fejlődő kisváros k...
65 990 000 HUF
1 319 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Monoron?