Garzon lakás Budapest VII. kerület (279 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 279 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46965732)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest legkeresettebb bérbeadási lokációjában, a Gozsdu udvar közvetlen közelében egy 38 m²-es, 4. emeleti, újszerű áll...
78 000 000 HUF
2 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27937369)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest legkeresettebb bérbeadási lokációjában, a Gozsdu udvar közvetlen közelében egy 38 m²-es, 2. emeleti, újszerű áll...
78 000 000 HUF
2 052 631 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest VII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89563735)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó ez a városliget melletti kis lakás a híressé vált nagy nevű művészeink által lakott garzonházban, a Bajza utcában. A lak...
320 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46162434)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a világos és modern garzonlakás Belső Erzsébetváros egyik legkedveltebb utcájában található, rendezett, liftes társasház leg...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95435547)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, VII kerület Szövetség utca 1 főnek, teljesen felújított bútorozott -gépesített- klimás   20 négyzetméteres  garzon la...
190 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49938495)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiválló BEFEKTETÉS! ! Budapest VII. kerület belvárosának egyik legkeresettebb részén, az Erzsébetváros szívében eladó egy i. ...
43 500 000 HUF
1 977 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47233594)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra kínálok egy felújított, világos garzon lakást, a Keleti Pályaudvar közelében, a VII. kerületi Murányi utcában. -33 N...
185 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44435276)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45583452)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest XIII. kerületének egyik legnépszer...
31 800 000 HUF
1 870 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72434441)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55448231)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett garzon metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, hitelezhető! ) Budapest 7. kerületében, az Almássy ...
46 900 000 HUF
2 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47313497)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes polgári garzon ligetváros szélén – kiváló BEFEKTETÉS Budapest VII. kerületének közkedvelt részén, az István utca egy...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32656534)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Erzsébet körúton belül, klauzál térnél 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti garzon kívül-belül kiváló állapotú li...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74353399)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha Budapest pezsgő életét keresed, ezt a lakást imádni fogod. a VII. kerület egyik legmenőbb részén, Belső-Erzsébetvárosban tal...
48 500 000 HUF
1 672 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34194825)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74413654)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m²-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43344894)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerületi Dembinszky utcában egy földszinti, nagy belmagasságú, felújítást igénylő ingatlan! Különleges jogi és m...
59 900 000 HUF
1 426 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35434246)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
605 Lakás 55 nm Terasz: 8. 5 Nm tetőkert: 12. 5 Nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi körn...
104 800 000 HUF
1 905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástBudapest VII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal