Eladó új építésű lakás - Nyíregyháza (33597233)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:92 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Kovács-Francesco Ádám
+36302719020
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Új Építésű Ikerház – Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő – Priv...

Eladó Új Építésű Ikerház – Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő – Privát Lakóparkban 2026 nyári átadással kínálom megvételre ezt a 92 m²-es, modern, energiatakarékos ikerházat Nyíregyháza Sóstógyógyfürdő csendes, rendezett részén, zárt, privát lakóparkban. a lakópark elektromos kapuval zárt, így a nyugalom és a biztonság biztosított. Az ikerházak csak a garázsnál érintkeznek, így a kertrész és az élettér teljesen intim. Főbb jellemzők: Lakóterület: 92 m² Helyiségek: 2 hálószoba + tágas nappali-konyha-étkező Telek:800m²Saját, privát kert Terasz Saját garázs 2026 nyári átadás Hőszivattyús fűtési rendszer + padlófűtésenergiahatékony, alacsony rezsi Modern, igényes kialakítás és minőségi kivitelezés Családbarát, zöldövezeti környezet Irányár: 86. 499. 000 Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai új építésű 3 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 86499000 Ft és mivel az alapterülete 92 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 940207 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács-Francesco Ádám összes hirdetése között, vagy akár a/az IngatlanBár Nyíregyháza-Debrecen összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal