megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:20 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Zágonyi Markó Tamás
Zágonyi Markó Tamás
+36203271621
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Prémium minőség, időtálló érték – elegáns otthon Nyíregyháza k...


Prémium minőség, időtálló érték – elegáns otthon Nyíregyháza közkedvelt Damjanich lakóparkjában

Vannak lakások, amelyek egyszerűen megfelelnek az elvárásoknak. És vannak olyanok, amelyek már az első pillanattól azt az érzést keltik, hogy valóban otthonra találtunk. Ez a 67 m²-es, nappali + 2 hálószobás, amerikai konyhás lakás pontosan ilyen.

A 2010-ben épült, igényes, lifttel rendelkező társasház földszintjén található ingatlan kiváló állapotú, a társasház és maga a lakás is szinte újszerű benyomást kelt. A belső kialakítás során a minőség minden részletben visszaköszön: prémium burkolatok, olasz kerámia csempék, gondosan megválasztott anyagok és praktikus, átgondolt elrendezés biztosítják a magas szintű komfortérzetet.

A tágas amerikai konyhás nappali a lakás központja, amelyhez egy 6 m²-es loggia kapcsolódik – ideális helyszín egy nyugodt reggeli kávéhoz vagy egy hosszú nap utáni kikapcsolódáshoz.

A modern hőszigetelt nyílászárók, a teljesen szigetelt épület, a gázkazános fűtés és a hűtő-fűtő klíma egyaránt hozzájárulnak az egész évben kellemes hőmérséklethez és a rendkívül kedvező fenntartási költségekhez.

A kényelmet tovább növeli a gardrób, a teljesen gépesített konyha, valamint az ingyenes parkolási lehetőség a zárt belső udvarban és az utcán egyaránt.

A Damjanich lakópark népszerűsége nem véletlen. A közvetlen közelben iskola, üzletek, fitneszterem, buszmegálló és magánklinika is megtalálható, míg a társasház zárt udvarán kizárólag a lakók számára kialakított játszótér biztosít biztonságos környezetet a gyermekek számára.

Ez az ingatlan kiváló választás fiatal pároknak, családoknak, valamint befektetőknek is, akik hosszú távon értékálló, minőségi lakást keresnek Nyíregyháza egyik legkedveltebb lakóparkjában.

Főbb jellemzők:

67 m² alapterület
Nappali + 2 hálószoba
Amerikai konyhás kialakítás
6 m²-es loggia
Liftes, igényes társasház
2010-es építés, újszerű állapot
Prémium anyaghasználat
Olasz kerámia burkolatok
Gépesített konyha
Gardrób
Gázkazános fűtés
Hűtő-fűtő klíma
Hőszigetelt nyílászárók és szigetelt épület
Rendkívül kedvező rezsi
Ingyenes parkolás
Zárt udvar játszótérrel
Kiváló infrastruktúra és elhelyezkedés

Ha Ön egy olyan otthont keres, ahol a minőség, a funkcionalitás és a kiváló lokáció harmonikusan találkozik, érdemes személyesen is megtekinteni ezt az ingatlant. Az ilyen adottságokkal rendelkező lakások ritkán kerülnek nyíltan a piacra.

Ha szeretné megtekinteni a lakást, keressen elérhetőségeim egyikén. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó nyíregyházai újszerű állapotú 3 szobás lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 62 900 000 HUF és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 938 806 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zágonyi Markó Tamás összes hirdetése között, vagy akár a/az IngatlanBár Mátészalka összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal