Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VII. kerület (47959839)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:29 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:20 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Hegedűs Tibor
Hegedűs Tibor
+36-(70)-329-4529
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M318380
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 7. ker.


>

Eladóvá vált egy 29 nm -es földszinti lakás a Körúthoz közel.

A lakás délnyugati fekvésének köszönhetően délután világos, fűtését konvektor biztosítja. a 3, 6 méteres belmagasságú térben egy 8, 5 nm -es, 150 cm magas galéria is helyet kapott, amely praktikus plusz teret biztosít.

A 3 emeletes ház rendkívül csendes, rendezett lakóközösséggel. Kívül átlagos, belül rendezett és zárt lépcsőházas, lift nélküli épület. Elhelyezkedése kiemelkedően jó: a Király Utca / Erzsébet Körút, az Állatorvosi Egyetem és a Budapesti Metropolitan Egyetem mindössze 5 perc sétára található, míg a Városliget és a Keleti pályaudvar körülbelül 15 perc gyalog.

A közös költség 20. 000 Ft havonta, a parkolás pedig a környéken fizetős övezetben megoldható.

Az ingatlan per- és tehermentes, bútorozatlanul eladó. Jelenleg bérlők lakják, akik március végéig maradnak és rugalmasak a megtekintést illetően.
A burkolat közepes állapotú, felújítást igényelhet.

Ideális választás befektetők számára, hiszen az egyetemek és a belváros közelsége miatt könnyen kiadható. De fiatal pároknak vagy első lakást keresőknek is számos lehetőséget kínál.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! a kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! Fontos: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!
Referenciaszám: M318380

Referencia szám: m318380-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi átlagos állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 39900000 Ft és mivel az alapterülete 29 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1375862 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hegedűs Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal