Eladó új építésű lakás - Nyíregyháza (44448473)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:73 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Panorámás
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:9 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Pannuska Marcell
Pannuska Marcell
+36-(70)-316-9587
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M327537
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Nyíregyháza


Napfényes, Felújított Otthon Nyíregyháza Szívében, Tehermentes és Azonnal Költözhető!
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 73 + 6 nm -es, 3. emeleti lakást Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Sólyom utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik értékelik a belvárosi pezsgést, de mégis egy modern, igényes és világos otthonra vágynak.

Főbb paraméterek:
Alapterület: 73 nm lakás
6 nm erkély

Építés éve: 2004 (téglaépítésű, hibátlan állapotú társasház)

Állapot: Felújított, frissen festett, bútorozatlan, Önnek csak be kell költöznie!

Tájolás: Délnyugati fekvés, aminek köszönhetően a lakás egész nap ragyogóan napfényes.

Emelet: 3. emelet (lift nincs, kiváló lehetőség a napi aktivitáshoz).

Belső elosztás és kényelem:
A lakás tágas és praktikus elrendezésű:

Nagy és világos nappali: Egy 3. 5 KW-os hűtő-fűtő klímával felszerelve a maximális komfortért.

Két különnyíló hálószoba: Ideális családoknak vagy home office-hoz. Fa, üvegbetétes ajtókkal.

Hatalmas terasz: a nappaliból és az egyik hálószobából is megközelíthető a nagyméretű erkély, amely galambhálóval védett.

Külön konyha, fürdőszoba, wc és közlekedő.

Műszaki felszereltség:
Fűtés és melegvíz: Egyedi gázkazán biztosítja. a hőleadásról a szobákban radiátorok gondoskodnak, a fürdőszoba, wc, közlekedő és a konyha pedig padlófűtéssel van ellátva.

Nyílászárók: Korszerű műanyag ablakok, mindenhol alumínium redőnnyel és rovarhálóval felszerelve (kiváló hőszigetelés és tartósság).

Extrák és elhelyezkedés:
Tökéletes lokáció: a belváros szíve, karnyújtásnyira minden fontos intézménytől, bolttól és tömegközlekedéstől.

Garázs opció: a lakáshoz tartozik egy garázs is, amely külön megállapodás keretében megvásárolható (a vételár nem tartalmazza a garázs árát).

Jogi státusz: Tehermentes, azonnal birtokba vehető! Minden aktuális támogatott hitelre alkalmas a lakás.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai új építésű 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61900000 Ft és mivel az alapterülete 73 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 847945 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pannuska Marcell összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Nyíregyháza Sólyom utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal