Eladó jó állapotú lakás - Nyíregyháza (94539733)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:57 perce a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:75 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Gajdos Brigitta
+36-(20)-280-6337
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kényelmes belvárosi otthon 2 erkéllyel és zárt udvari garázzsal

Nyíregyháza belvárosában, rendezett, zárt lépcsőházas társasházban kínálunk megvételre egy 75 m²-es, kiváló elrendezésű lakást, egy mindössze 8 lakásos, háromszintes, tégla építésű épület második emeleténtalálható.
Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik központi elhelyezkedést, mégis nyugodt, kulturált lakókörnyezetet keresnek.
A lakás világos és jól szellőztethető, mivel ablakai utcára és a belső udvarra egyaránt néznek. a kényelmet növeli a 4 m²-es erkély, valamint egy 4 m²-es loggia!

Főbb jellemzők:
-75 m² alapterület
-2. emeleti elhelyezkedés
-tégla falazat, 10 cm homlokzati szigetelés
-zárt lépcsőház, mindössze 8 lakás
-padlófűtés + gáz cirkó kazán
-klímaberendezés
-műanyag nyílászárók, rovarhálóval
A lakáshoz kötelezően megvásárolandó egy 12, 5 m²-es garázs, amely a belső udvarban található. Az udvar elektromos kapun keresztül megközelíthető, így a parkolás biztonságos és kényelmes.
A garázs ára: 8, 5 millió Ft
Ez az ingatlan kiváló választás saját otthonnak vagy akár befektetésnek is, hiszen elhelyezkedése és felszereltsége hosszú távon is értéket képvisel. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 70000000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 933333 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gajdos Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Értékes Otthon Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal