REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 741 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87797522)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó 1+2 fél szoba Havanna szívében*** Eladó a Havanna lakótelepen egy 11. emeleti, 1+2 félszobás panellakás, amely kiváló...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47911228)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (62775592)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (61788437)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78439372)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének központjában egy kiváló adottságokkal rendelkező, másfél szobás, jó állapotú lakást....
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (95942426)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Kis ház eladó Cegléden, kiváló lehetőség! Budapesttől mindössze 60 km-re, az M4-es autópálya közelében, Pest vármegyében, Ceg...
17 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44342349)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári lakás a Nyugatinál kiváló lokáció, tágas terek! Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nyugati ...
96 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (18654443)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Különös történések a szondi utcában: ELADÓ 2 külön bejáratú, napfényes lakás, amelyek egyből költözhetők vagy kiadhatók! A tu...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi családi ház hirdetés (34831337)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház kiváló adottságokkal Nyirád! Az ingatlan praktikus elrendezéssel rendelkezik: 3 szoba, előtér, konyha, ...
60 900 000 HUF
751 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (45797934)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1318 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye Kunszentmiklós településen, Kecskeméttől 50 km, Budapesttől 60 km távolságra megvételre kínálok egy 113, 5...
55 400 000 HUF
490 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonykoppányi családi ház hirdetés (88934154)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház a Bakony lábánál, a gyönyörű Bakonykoppányban! ! ! Bakonykoppány Veszprém vármegyében található. Alig 16 km...
52 000 000 HUF
509 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi ikerház hirdetés (43583435)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ikerház 66 nm Nyirád. Rendkívül kellemes, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 2 szobás családi há...
28 000 000 HUF
424 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33957769)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Corvin negyed közelében, egy rendkívül dinamikusan fejlődő környéken kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 68 négyzetméter...
80 600 000 HUF
1 185 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63992766)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél ELADÓ!  Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegprágai családi ház hirdetés (43373672)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2488 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház nagy telekkel Sümegprágán! Sümeg közvetlen közelében, Sümegprágán kínálunk megvételre egy csendes utcában e...
31 900 000 HUF
346 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai lakóövezeti telek hirdetés (46439474)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5987 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 5987 m2-es, a tulajdonilap szerint kivett beépítetlen telket, Tata belterületén, egyik legkedveltebb és di...
103 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (33454325)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted