REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 632 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39138353)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (28851422)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A természet és a város is egy karnyújtásnyira! Hárshegyen, a természet ölelésében kiadó egy jó elosztású, 2. emeleti, belső k...
1 025 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (39587429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiadó csepelen királyerdőben egy parkkal szemben elhelyezkedő nagyon szép állapotú családi ház! Elhelyezkedés: Az ingatlan Csep...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39995338)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
SZÁMLA-KISÁLLATBARÁT-GYERMEKBARÁT-LAKCÍMBEJELENTÉS! Számlás albérletet keres, mert fontos, hogy ez is egy elszámolható költség...
500 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (47396523)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (29339333)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43892373)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
65 440 000 HUF
2 045 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (81475327)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vas vármegyében, Celldömölk központi részén egy 1986-ban épült, 54 szobás, akár 150 fő egyidejű ellátására al...
650 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13982167)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79713397)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó nappali plusz 3 hálószobás, földsz...
162 000 000 HUF
2 050 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34255973)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, az Örs vezér tere szomszédságában, eladó egy 50 m2-es, kétszobás, negyedik emeleti lakás. Lift NINCS...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44167449)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! AZ ingatlan iroda besorolású, lakás hitel nem vehető fel RÁ! ! ! ! ! ! ! !...
27 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53347763)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43342338)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (24574929)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4
Budaörs egyik csendes, kertvárosias részén, 852 nm-es, szabályos téglalap alakú telken kínálom megvételre ezt a 2004-ben épült,...
165 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (45547746)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Pálmafák, medence és okos megoldások Pesterzsébeten! ! ! Eladóvá vált Pesterzsébet kertváros egyik legkülönlegesebb, 165 nm-e...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (72344457)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 353 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív életérzés budaliget természetközeli részén eladó egy bruttó 490 nm-es háromszintes családi ház, nappali+4 hálószoba, 4...
989 000 000 HUF
2 801 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34316745)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 11
Újjáépített (mint az új) 3 lakásos épület, lakás 2 M ft-os m2 áron konyhabútorral? Igen lehetséges, olvassa tovább. III. kerül...
629 900 000 HUF
1 999 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (38963755)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. a 790 nm-es telken talá...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23489474)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség Budapest v. kerületének egyik legpatinásabb utcájában, közvetlenül a Duna közelében. Megvételre kínálok egy ...
224 990 000 HUF
1 859 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont