REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 632 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67594342)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szuper lehetőség a II. kerület szívében, a gül baba TÜRBÉJÉNÉL! Ha egy igazán különleges budai lakást keresel, ahol a nyugalo...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (69173227)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42739582)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33928779)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (83478573)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 2...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (39789423)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 4291 m2
Szobaszám: 3
*** Építkezne, gazdálkodna vagy felújítana? Itt minden lehetőség adott! *** Pest vármegye, Újszilváson felújítandó családi ház...
9 500 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32929673)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétrendbeli családi ház eladó Kecskeméten, Rendőrfaluban! Megvételre kínálunk Kecskeméten, a Mindszenti körúton, Rendőrfaluba...
65 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (31775331)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy összesen kb. 180 Nm-es, polgári stílusú családi házat...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46244863)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos, panorámás lakás eladó Pécs egyetemi negyedében, a Zója utcában. a 93 m2-es, 10. emeleti ingatlan két lakás össz...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44631922)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panoráma, tér, lehetőség – Ritka lakás Pécsett az egyetem városban! Ha olyan otthont keresel, ahol nem kell kompromisszumokat...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (96748436)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baranya megyében, 2, 5 szobás 4. emeleti lakás eladó Pécsett a Mecsek áruházzal szemben. Uránvárosban az Ybl Miklós utcai 4 em...
59 800 000 HUF
703 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi családi ház hirdetés (75533491)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 4
Balatonendréd csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű családi ház 709 nm-es telken. Az ingatlan a Balatontól körülbelül 7 ...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (33633659)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35687953)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (24973886)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás családi ház Kazincbarcika kedvelt részén, a rózsadomb városrészben! Dupla komfortos, klímás, szaunás, 2 szint...
85 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (79579353)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Tiszaújváros kertvárosi övezetében, a csendes és kedvelt Krisztina utcában kínálunk megvételre egy 145 nm-es, két szintes, kivá...
89 900 000 HUF
642 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34299231)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59213255)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (85337325)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Eladó családiház Debrecenben a Hatvan utcai kertben! Csendes, kertvárosias környezetben, mégis a belvároshoz közel keres otth...
87 900 000 HUF
1 658 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75285958)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas terek, napfény és parkra néző erkély? Nyugodt otthon Tócóskert szívében Debrecenben, a Tócóskert téren kínálunk megvétel...
56 900 000 HUF
1 053 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont