REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 645 db
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (76334347)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (83985937)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93193695)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (97584499)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96937465)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (74213793)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház, 547 m2-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapot...
42 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54481439)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43399299)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37449533)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (75351831)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (54332333)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74746137)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (84214333)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolctól 5 perces autóútra Felsőzsolcán egy 2014-ben teljeskörűen felújított, 214 nm-es lakóterületű, nappali + 4 szobá...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (43594739)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Legyen otthona Miskolc vonzáskörzetében, Mályiban, terüljön el háza alatt a város! CSAK a mi KÍNÁLATUNKBAN! Eladásra kínálj...
89 000 000 HUF
373 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Noszvaji családi ház hirdetés (47535241)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Noszvaj közkedvelt, természeti szépségekben gazdag részén, Síkfőkúton kínálunk ela...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (93467233)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 3
Tokaj kertvárosi részén, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 110 nm-es, masszív szerkezetű családi ház 566 nm-es saroktelken. Az ...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48295448)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43984265)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47356287)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (99979874)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 2
Eladó hajdúszoboszlón, az ady e. Utca környékén egy 74 m2-es, 1+1 szobás családi ház! ! ! Az utcai lakóépület tégla alapon vál...
33 900 000 HUF
458 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont