REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 645 db
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (33264297)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Rákóczifalva szívében, ahol a mindennapok kényelme és a vidéki nyugalom tökéletes harmóniában találkozik, új otthon várja gondo...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aldebrői családi ház hirdetés (45256374)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Heves megye, Aldebrő 90 m2-es családi ház eladó! Az ingatlan a település legszebb pontján a horgásztavak, egy új játszótér és ...
26 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (48992579)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Heves Vármegyében Ludas településén egy 63 nm-es hasznos alapterületű, tégla építésű családi házat 618 nm-es t...
26 700 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Okányi családi ház hirdetés (93397483)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1720 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy felújítandó 97, 4nm-es Családi Házat Okányban, Békés Vármegyében csendes, nyugodt utcában, telek területe ...
4 200 000 HUF
43 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (36885343)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kétszintes családi ház Füzesgyarmaton a Kastélypark Fürdő közelében, tágas otthon nyugodt környezetben. B...
45 700 000 HUF
317 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharnagybajomi családi ház hirdetés (54332326)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi egy 128, 6 nm-es egyedi ízléssel bíró, mutatós Családi ház Hajdú-Bihar Vármegye településén, Biharnagyba...
25 000 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (97882279)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Füzesgyarmaton mindösszesen 10 perc sétára a Kastélypark Fürdőhöz! ! ! ! Helyszín: Füzesgyarmat, Békés Várme...
27 200 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharnagybajomi családi ház hirdetés (34699791)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 1347 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos Dupla komfortos, 3+1 szobás Családi ház eladó Hajdú-Bihar Vármegyében, Biharnagybajomban, közel a központhoz! Típus:...
59 000 000 HUF
335 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (56547385)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó prémium családi ház Zalakaros fürdővárosában, kényelem és nyugalom egy helyen Zalakaros közkedvelt, nyugodt és frekventá...
145 000 000 HUF
604 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (33374915)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén eladó egy teljeskörűen felújított, 59, 5 nm-es kétszintes nyaraló. Az ingatlan 1...
53 000 000 HUF
898 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55382448)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén Tiszakécske-Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23, 5 nm hasznos alapterületű ingatla...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (58654172)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő központjában, a gyógyfürdőtől mindössze 200 méterre, eladó egy harmadik em...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (38481351)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben eladó egy 73 nm-es, vegyes falaz...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti családi ház hirdetés (97146437)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Nyársapát központjának közelében eladó egy 3 szobás, 70nm-es családi ház 1114 nm-es telken. Műszaki t...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (32434573)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén, frekventált helyen eladó egy 75, 9 alapterületű, klasszikus Kádár-kocka jellegű c...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (49342633)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdombon, a Thermálfürdő közelében eladó egy 39 nm hasznos nettó alapterületű hé...
33 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (79336839)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Veresegyház revetekben-modern, egyszintes OTTHON! Eladó Veresegyház Revetek kedvelt részén egy új építésű,...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78924463)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (85517322)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Családi ház és apartmanok a velencei -TÓNÁL! Gárdony-Agárdon, a Velencei-tónál eladó egy 200 nm-es családi ház. a családi ház...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont