REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (77394147)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
Sándorfalván jó helyen, belterületi felújítandó vagy bontandó családi ház eladó. Nagy telekkel 996 nm, 30% beépíthető, 2 - 3 cs...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (79551333)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
****Kivételes Lehetőség Forráskúton: Napfényes, 5 Szobás, Szigetelt Családi Ház Tágas Telekkel és Garázzsal! **** Eladó Csongr...
44 000 000 HUF
407 407 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62553552)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszeri családi ház hirdetés (49256399)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Pusztaszeren, nappali plusz 3 szobás, 110 nm-es családi ház, 1600 nm telken eladó. A vegyes falazatú...
32 900 000 HUF
299 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (24392392)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében? Tágas erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lakás eladó Bác...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (43259336)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45433487)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Figyelem! Eladó Budapest 21. kerületében, Csepel kedvelt, központi részén egy 2025-ben teljes felújításon átesett 10. emeleti, ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (59469341)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Móraváros, 51, 4 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel el...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (25895873)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Rókusi krt. , 55 m2-es, 2 szobás, 4. emeleti, erkélyes, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, kony...
55 900 000 HUF
1 016 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (74414484)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (96278425)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás eladó. Az ingatlan kiváló lokáci...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73227195)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1364 m2
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 1364 m2-es építési telek, 80 m2 részben felújított kádárkocka épülettel eladó. a házb...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (62344299)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (92243743)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Belváros, 60, 92 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti, magas műszaki tartalmú és minőségű, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivi...
84 983 400 HUF
1 416 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (47934838)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 8
Milyen lehet egy meghitt kávézás kettesben, vagy egy kerti grillparty háttérben a festői mátyás templom tornyával? Ha ezt az in...
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (49272391)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás, 23 nm-es udvari garázzsal együtt...
85 900 000 HUF
1 227 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (39878493)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Szeged-Tompasziget, 35 m2-es könnyűszerkezetes téliesített ház, 814 m2-es telekkel eladó! Vezetékes ...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44276975)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Belváros, 48, 3 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, magas műszaki tartalmú és minőségű, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivit...
67 378 500 HUF
1 403 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73989436)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 9
Szeged-északi városrészen - a Rókusi Tesco közelében - 9 szobás apartmanház (285 m2) melléképülettel és teljes berendezéssel eg...
265 000 000 HUF
929 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23722233)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Felsőváros, 100 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, klimatizált téglalakás eladó, melyet nagy szobák és remek elosztás jelleme...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont