REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Dóci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (13747729)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád Vármegye, Dóc, 3964 nm tanya és gyümölcsös besorolású földterület eladó! a terület Dóc-Bodorszéken helyezkedik ...
1 590 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (79897884)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 680 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 21+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged, Alsóváros, 680 m2, különálló lakásokból, házrészekből álló családi ház, egyben eladó. Az inga...
390 000 000 HUF
573 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (87947939)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (56374733)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Föltámadás u. , 74, 6 m2-es, 1. emeleti, téglalakás, 19 m2-es zártudvari garázzsal együtt eladó. a lakásban 3 szoba, ko...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67396726)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37956867)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Cső u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 9. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, konyha, f...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (93499933)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (99634637)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (42974337)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Szegeden, Kiskundorozsma központjában, csendes, kis forgalmú utcában, klímás, kétszintes 3 szobás családi ház eladó! A 785 m2 ...
78 000 000 HUF
678 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (64927759)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (89542447)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73334733)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás eladó. Az ingatlan kiváló lokáci...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (84697379)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás panorámaterasszal az árkád Szeged KÖZELÉBEN! Szeged egyik kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 110 nm...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (83547429)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, gazdálkodók, csendes madárcsicsergős otthont keresők figyelem! Csongrád-Csanád vármegye, Röszke külterületén, gazdá...
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34918823)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatl...
50 900 000 HUF
862 711 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ruzsai tanya hirdetés (95591597)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Ruzsa határában? Vállalkozásra, gazdálkodásra kiváló lehetőség! Ruzsától 700 m-re, könnyen megközelíthető helyen ...
44 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44934692)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (22925799)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (17443263)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (86434773)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Szeged, Újszeged kertvárosi övezetében, közel a Thököly úthoz, jó helyen, 5 szobás, privát kerttel rendelkező családi ház eladó...
246 850 000 HUF
1 299 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.