REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (97233715)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (78541346)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: 5
Fejér-vármegye, Előszálláson kínálom eladásra ezt az 1523 m2-es telken fekvő vegyes falazatú 5 szobás felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (57939929)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy 55 nm-es, három külön nyíló szobás, jó elosztású, x. emeleti, ki...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95198359)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi sorház hirdetés (45573829)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gárdony csendes, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi családi házat, amely ideális v...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (15234935)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen vízkapcsolattal rendelkező családi ház eladó saját stéggel és CSÓNAKKIKÖTŐVEL! Eladásra kínálunk egy páratlan adott...
220 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43347525)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Agárd 200 nm-es családi ház és vállalkozás eladó. a tégla falazatú, szigetelt egyszintes ingatlan Agárdon...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (24383426)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
713 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (43854235)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: 4
Kulcson, Fejér vármegyében kínálunk eladásra egy modern, új építésű, 117 nm-es családi házat, amely egy 1422 nm-es, tágas telke...
79 900 000 HUF
682 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szekszárdi fejlesztési lakóterület hirdetés (43392625)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Kiadó raktár Szekszárdon 187 nm Szekszárdon kiadó egy 187 nm alapterületű raktárhelyiség. Az ingatlan egy nagyobb, összesen 52...
187 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64657994)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest IV. kerület legfrekventáltabb részén, Újpesti Központ közvetlen szomszédságában, kínálunk megvételre újépítésű lakások...
143 417 250 HUF
1 593 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43578735)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított családi ház Pécs kedvelt Mákár városrészén, különleges elhelyezkedéssel a tájvédelmi terület...
122 000 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári tégla lakás hirdetés (26773455)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű lakások Dunaföldváron Hársfaliget Lakópark Elindult a Hársfaliget Lakópark, amely Dunaföldvár egyik legújabb és legí...
96 222 500 HUF
1 159 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (62395238)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (73554554)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
282 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi ikerház hirdetés (94578242)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció, magas szintű kivitelezés! Adony csendes, kertvárosi részén, mégis központhoz közel eladó egy földszintes, újép...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont