REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (51848939)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3. kerület villapark projekt az OTP ingatlanpont kínálatában, 5 lakásos épület, nappali+2 hálós lakások FOGLALHATÓK! A projekt...
154 289 447 HUF
1 978 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (65546144)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megyében, Pakstól 5 km re, szép természeti környezetben található ez az igényesen megépített családi ház. 2020 Ban, 261 ...
149 900 000 HUF
574 329 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (98575487)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5+ 5 fél
Stabil bevételt termelő, többlakásos ingatlan eladó befektetőknek: 7, 5 millió Ft/év potenciális hozam! Kivételes lehetőség ho...
150 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (54777443)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Pest megyében, Budapesstől 15 km-re, Szigetszentmiklós központi részén eladó egy 3 szintes, 240 m2-es tégla ház, 360 m2-es telk...
78 000 000 HUF
339 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (77945257)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77258396)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (44676537)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári tégla lakás hirdetés (39243339)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások Dunaföldváron Hársfaliget Lakópark Elindult a Hársfaliget Lakópark, amely Dunaföldvár egyik legújabb és legí...
66 660 000 HUF
1 190 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (88627987)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó*****szigetszentmiklóson*****központban*****tehermentes****erkélyes***1+2 szobás***HITELEZHETŐ lakás Az ingatlan Otthon St...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (43449834)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Székesfehérváron, Maroshegy Kertvárosi, csendes környezetben Székesfehérváron, Maroshegy kedvelt részén, kert...
78 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23558727)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári tégla lakás hirdetés (23362617)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
77 548 900 HUF
945 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (47439367)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó új építésű ikerház Szekszárd egyik legnyugodtabb utcájában? Ahol jó élni. Ha fontos Önnek a csend, a rendezett környeze...
92 500 000 HUF
963 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (94542323)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 10321 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség Paks kiemelt lokációjában Paks-Csámpa egyik legígéretesebb területén, az atomerőmű közvetlen kö...
95 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (37435357)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegyében, Nagyvenyimen eladásra kínálok egy 1984-ben téglából épült, 150 nm-es családi házat, 1348 nm-es körbekerített...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (53477562)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (31665822)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 3
Tolna csendes részén eladásra kínálunk egy 117 nm-es, vegyes falazatú családi házat, amely 226 nm-es telken helyezkedik el. A...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75354797)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (14442179)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3597 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fantasztikus lehetőség a nyugalom szigetén, ha a reggeli kávéját issza a teraszon, akár még egy őzet is láthat. Fejér vármegyé...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont