REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Cecei családi ház hirdetés (77675178)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 4
Cecén, Fejér vármegyében eladásra kínálunk egy 129 m2-es szerkezetkész családi házat központi, mégis csendes környezetben! Ki...
29 990 000 HUF
232 480 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (37817489)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (37377435)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1568 m2
Szobaszám: 7
Fejér vármegyében, Nagyvenyim elején, csendes, központhoz közeli utcájában, 340 m2-es 3 szintes családi házat kínálok megvételr...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (37934699)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 259 m2
Szobaszám: 1
Fejér megye, Gárdony 15 nm-es nyaraló eladó. Kiváló elhelyezkedésű ingatlan, séta távolságra a Velencei tótól és a vasútállomás...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (66448438)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd belterületi részén eladó egy két szintes, 2 szobás, tégla építésű, összesen 85 nm-es ház, ami egy 416 nm-es telken helye...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72747824)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 7
Modern luxus családi ház medencével és saját wellness résszel érden - nyugalom és kényelem EGYBEN! Eladó egy kivételes adotts...
299 000 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (33736233)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 1
Fejér vármegyében, Cecén eladó egy 58 m2-es, felújítandó családi ház csendes, nyugodt környezetben! Az ingatlan remek lehetős...
17 900 000 HUF
308 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Gyáli családi ház hirdetés (33983737)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó Pest vármegyében Gyál központjában egy két generációs 200 nm-es családi ház. Gyál legfrekventáltabb helyén közel az autóp...
159 000 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (37435977)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászberényben, Budapesttől 86 km-re egy felújitásra szoruló 78, 4nm-es ház! a ház statik...
24 900 000 HUF
319 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (97697777)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Pest vármegyében Tápiószele központjában egy 168nm-es 2generációs családiház. Épület 168 m2 + 48 m2 melléképület + 16 m2...
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26774334)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Budapest lll. Ker Békásmegyeren egy 48nm-es teljesen felújitott 8. emeleti panel lakás. Fűtése távhő egy...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (67987467)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29632447)
30 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálunk egy 42 m2-es I. emeleti ingatlant a város egyik legszebb és legértékálóbb utcájában a Ti...
50 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (84877277)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Belváros északi részén 67 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 9, 5 m2-es fedett ...
29 990 000 HUF
447 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49397737)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében Jászberényben egy 87. 5 Nm-es vegyes falazatú családi házat 680 nm-es telken...
24 900 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (59247979)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (35553376)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2